Afyon Kamil Koç’un tercihi MAN Lion’s Coach oldu

Afyon Kamil Koç’un tercihi MAN Lion’s Coach oldu

Şehirlerarası seyahat sektörünün güçlü firması Kamil Koç’un Afyonkarahisar İşletmesi Saygı Turizm’in otobüs yatırımındaki tercihi MAN Lion’s Coach oldu. Müşteri memnuniyetini temel alan kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede bölgenin önemli firmalarından biri haline gelen Saygı Turizm, sıfır araç yatırımı kapsamında filosunu 1 adet, 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli yeni MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

MAN’ın, çevreci ve verimli motoru, benzersiz yakıt tasarrufu, üstün teknolojisi, ileri güvenlik sistemleri ve olağanüstü konforu ile seyahat sektöründe fark yaratan otobüsü Lion’s Coach, 2021 yılının son günlerinde işletmelerin tercihi olmaya devam etti. Sahip olduğu üstün nitelikler ve sunduğu avantajlarla hem yolcuların ve kaptanların hem de işletmelerin gözdesi haline gelen MAN Lion’s Coach’u filosuna katan son firma ise, Kamil Koç’un Afyonkarahisar İşletmesi Saygı Turizm oldu.

Yeni otobüsleri ve kaliteden ödün vermeyen müşteri memnuniyeti temelli hizmet anlayışı ile kısa sürede bölgenin önemli markaları arasındaki yerini alan Saygı Turizm, sıfır otobüs yatırımı kapsamında filosuna 1 adet, 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli yeni MAN Lion’s Coach kattı.

REKLAM ALANI

Ankara, Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreni ile MAN Lion’s Coach, Saygı Turizm Yetkilileri Hüseyin Saygı ve Berkan Saygı’ya teslim edildi.

“Filomuza yeni bir MAN Lion’s Coach katmaktan mutluyuz”

Törendeki konuşmasında, filolarına MAN Lion’s Coach katmaktan memnuniyet duyduklarını belirten Hüseyin Saygı, “Hem firmamıza hem de yolcularımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu nedenle de güvenliği, konforu, tasarrufu, teknik özellikleri ve satış sonrası hizmetlerine kadar birçok avantajı bir arada sunan MAN Lion’s Coach’u filomuza katmaktan mutluyuz. Yolcularımız bu araçla seyahat etmekten, biz de aracın işletmemize sağladığı pek çok avantajdan keyif alacağız. Memleketimize, firmamıza ve yolcularımıza hayırlı olsun” dedi.

Yatırımlarında kendilerine desteklerinden dolayı, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A. Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Otobüs Satış Bölge Yöneticileri Emrah Albustanoğlu ve Ufuk Demirer’e de teşekkür eden Hüseyin Saygı, MAN ile olan yol arkadaşlıklarını bundan sonra da devam ettirmeyi hedeflediklerini söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ