Altur Çerkezköy ofisi hizmete girdi…

Altur Çerkezköy ofisi hizmete girdi…
  • Genel
  • 23 Mart 2023 10:44

Altur Turizm’in Çerkezköy’deki yeni ofisi hizmete girdi. Bölgede günde 250 araçla 3 bin kişiyi taşıyan firma, yeni ofisiyle yerinde hizmet anlayışıyla daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor.

Türkiye genelinde her gün 13 bin araçla 300 binin üzerinde kişiyi taşıyan personel taşımacılığı sektörünün Türkiye’deki lider markalarından Altur Turizm’in Tekirdağ Çerkezköy ofisi kapılarını açtı.

Tekirdağ, Çerkezköy ve Çorlu bölgesinde 2008’den beri hizmet veren firma, yeni ofisiyle yerinde hizmet anlayışıyla daha hızlı ve daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor.

“Hizmeti firmanızın ayağına getiriyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Altur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak, Tekirdağ-Çerkezköy’de yeni ofislerini hizmete aldıklarını söyleyerek, ‘’Böylece hizmeti firmaların ayağına götürmüş olacak, personel taşımacılığı hizmetimizi daha efektif ve daha kaliteli yerine getirmiş olacağız” diye konuştu.

“Sorumluluğumuz büyük”

Çerkezköy-Çorlu bölgesinde en eskisi 2008 yılından beri olmak üzere Deva Holding’e, Turkcell’e ve World Medicine’e personel taşımacılığı hizmeti verdiklerini kaydeden Albayrak, “Bu portföy ile günde 250 araç ile 3 bin kişiyi taşıyoruz. Temellerini 1976 yılında attığımız markamızın her geçen gün daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sorumluluğumuz çok büyük, çünkü can taşıyoruz” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ