ticariden,ticari araç,kampanya,tuanameyda

Doğa İle Buluşma Vakti: Volkswagen Caddy

Doğa İle Buluşma Vakti: Volkswagen Caddy

Ticari segmentte büyük sükse yapan ve bir çok rakibinden üstün yönleriyle ön plana çıkan Volkswagen Caddy, şimdilerde maceraperest kamp düşkünlerini de hedefine alıyor.

Volkswagen Caddy son neslinde zaten tasarım olarak fazlasıyla iddialı. Hatta bir çok rakibinden de daha sıkı göründüğü bir gerçek. Daha fazla keskin hat ve kıvrımlarıyla otomobil dinamik olduğunu hissettiriyor. Ön bölümde kocaman bir ağzı andıran ızgara dikkat çekerken, far grubu ise otomobilin teknolojik yapısını ön palana çıkarmış. Bunun yanı sıra yanda yer alan çift sürgülü kapı özellikle iniş ve binişleri kolaylaştırıyor. Arkada tek parça bagaj kapağı özellikle yükleme alanı ferahlığı konusuna fazlasıyla katkı sağlıyor.

MODERNLEŞEN KOKPİT

Caddy, ailedeki diğer otomobiller ile benzer bir kokpit yapısıyla geliyor. En büyük değişim ise ön konsolun tamamı olarak görebiliriz. Orta konsoldaki ekran ve vites seçici, bu segmentte görmeye alışık olmadığımız detaylardan. Koltuklar sizi çok iyi sarıyor ve uzun seyahatler boyunca daha az yorulmanıza katkı sunuyor.

KAMP DÜŞKÜNLERİNE ÖZEL ÇADIR

Free Camp marka çadır ile otomobil özellikle hafta sonlarınızı şenlendirecek. Aracın renginde tasarlanan dış kabuk ile çadırınız kullanılmadığı zamanlarda güvende. Çadırı kullanmak için kurulum ise oldukça basit. Yanlardaki kancalardan kurtulduktan sonra çadırın üst bölümünü yarım tur açıp içerideki aparatları takıp, çadırın ön tabanını aracın yanına uzatmanız yeterli olacaktır. Çadırda geniş ailelere fazlasıyla alan var. 4 kişiye kadar ailenin kalabileceği çadır özel olarak tasarlanmış. Terleme ve benzeri sorunların ortadan kaldırılması için nefes alan bir yapı ile organize edilmiş. Bunun yanında özel seri Caddy kamp tutkunlarına buz dolabı opsiyonu da sunuyor. Çakmaklık ile çalışan buz dolabı araç ile hareket halinde olsanız da, zorlu dağ koşullarında da hizmet vermeye devam ediyor.

GÜÇLÜ MOTOR SEÇENEĞİ

Volkswagen Caddy, 2.0 litrelik dizel makine ile geliyor. Bu motor 122 Ps güç ve 320 Nm tork değeri üzeriyor. 0-100 hızlanmasını model 11.4 saniyede tamamlıyor. Modelin tüketim verisi ise 4.4 litre. Manuel seçeneği bulunan model, otomatik kombinasyonun da DSG şanzıman ile satın alınabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ