Ofiste 50 bin sayfaya kadar kesintisiz baskı

Ofiste 50 bin sayfaya kadar kesintisiz baskı
  • Genel
  • 1 Şubat 2021 08:39

Epson’un WorkForce Pro RIPS WF-C879R modeli, ofisler için kalite ve maliyet avantajını bir araya getiriyor. Bu seri, düşük oranda kullanıcı müdahalesi gerektiren ve daha az atık ve enerji tüketimi sağlayan türünün ilk örneği Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi (RIPS) teknolojisini bünyesinde barındırıyor…

Epson, baskı ihtiyacı yüksek olan ofisler için verimliliği en üst düzeye çıkaran çok işlevli yazıcılar sunuyor. Epson’un WorkForce Pro RIPS WF-C879R modeli ile 86.000 sayfaya kadar tek renkli ve 50.000 sayfaya kadar çok renkli kesintisiz baskı yapmak mümkün. Bu güvenilir mürekkep püskürtmeli çok işlevli yazıcı, düşük oranda kullanıcı müdahalesi gerektiren ve daha az atık ve enerji tüketimi sağlayan türünün ilk örneği Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi (RIPS) teknolojisini bünyesinde barındırıyor.

5,5 saniyede ilk baskıyı yapıyor

Epson’un Isısız Teknolojisi, açıldığında veya uyku durumundan çıkarıldığında çalışır hale gelmek için ısı gerektirmiyor. Bu da enerji tüketimini önemli ölçüde düşürerek tasarruf sağlıyor. Isınma süresi gerekmediğinden bu cihazlar 5,5 saniyelik bir ilk baskı hızı sunuyor. Otomatik Belge Besleyici (ADF), kompakt ve sağlam tasarımına ek olarak iyileştirilmiş tarama hızı ve kalitesi ile pazarda lider ince kağıtları destekliyor.

12,7 cm’lik ekranla bilgisayarsız baskı

Epson Print Admin Serverless özelliğiyle WF-C879R serisini, bir sunucu sistemini yönetmenin zorluğunu yaşamadan, güvenlik ve yasal uyumluluk kuralları ve düzenlemelerine uygun hale getirmek mümkün. Bulut tabanlı cihaz izleme ve yönetim sistemi de servis sağlayıcılarının güvenlikten ödün vermeden, doğru şekilde uzaktan tanılama gerçekleştirmesine olanak tanıyor. WF-C879R üzerinde yerleşik olan aracı, sorunsuz kurulum ve kullanım sağlıyor. Üzerindeki 12,7 cm’lik dokunmatik LCD ekran ile bilgisayarsız doğrudan baskı ve tarama yapılabiliyor. Epson ve ortaklarının sunduğu çözümlerle yazdırma işlemlerine yönelik eksiksiz denetim elde ederek cihazların özel ve değişen kurumsal ihtiyaçları karşılayacak şekilde ayarlanması sağlanabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ