Opel’den Ticari ürün gamında kredi avantajları !

Opel’den Ticari ürün gamında kredi avantajları !

Opel’in ticari araçlar kampanyası kapsamında, Combo Life’a 75 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneği devam ederken; Combo Cargo, Zafira Life ve Vivaro modellerine ise 75 bin TL’ye kadar 12 aya varan vade ve %0,99 faizli kredi fırsatıyla sahip olunabiliyor.

Opel, Kasım ayında da üstün teknolojili modellerini özel tekliflerle sunmaya devam ediyor. Alman devi, stoklarla sınırlı binek ve ticari araç modellerinde uygun satın alma fiyatları ve ödeme seçenekleri sağlıyor.

Ticari ürün gamında kredi avantajları

Opel, ticari araç ürün ailesinde Kasım ayına özel faiz oranları ve uygun satın alma seçenekleri sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Opel Combo Life’ın tüm donanım seviyelerine75.000 TL için 12 ay vade ve 0 faiz imkânıyla sahip olunabiliyor. Binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştiren Combo Life, 260.000TL’den başlayan fiyat ve ek indirim olanakları ile satışa sunuluyor. Sağlamlığı, çok yönlü kasası ve yüksek kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’da ise 75.000 TL için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkanı sunuluyor. Combo Cargo’ya194.200TL’den başlayan kampanyalı fiyatlar ve ek indirim olanakları ile sahip olunabiliyor. Opel, Zafira Life ve Vivaro modellerinde de Kasım ayına özel fırsatlar sunuyor. Buna göre, yüksek verimliliği ve akıllı teknolojileriyle ticarette işleri kolaylaştıran Vivaro tüm versiyonları ile, 75.000 TL kredi için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor. Vivaro modelleri, Kasım ayı boyunca 245.900 TL’den başlayan fiyatları ve ek indirimleriyle dikkat çekiyor. Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life da 75.000 TL için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla tercih edilebiliyor. Yeni Zafira Life,384.900 TL’den başlayan fiyatıyla hem KOBİ’leri hem de geniş aileleri hedefliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ