PETRONAS OtoAsistanım’la Kazandırmaya Devam ediyor

PETRONAS OtoAsistanım’la Kazandırmaya Devam ediyor
  • Genel
  • 24 Mart 2022 18:14

Özel servislerin hizmet kalitesini artırmak amacıyla PETRONAS Türkiye tarafından kullanıma sunulan OtoAsistanım Dijital Platformu, yeni kampanyası ile özel servislere binlerce PETRONAS ürünü hediye ediyor. Mart’ta başlayan ve Mayıs ayı sonuna kadar sürecek kampanyada puan toplayan OtoAsistanım üye servisleri, PETRONAS Promosyon Portali’nden hediyelerini seçebilecek.

PETRONAS Madeni Yağlar, özel servislerin iş planı ve takibini kolaylaştıracak dijital müşteri hizmetleri yönetim platformu OtoAsistanım’ın yeni hediye kampanyasını duyurdu. Servislere yönelik kampanya kapsamında OtoAsistanım üyesi servisler, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında satın aldıkları PETRONAS Ürünleri karşılığında topladıkları puanlarla yüzlerce PETRONAS ürünü arasından diledikleri hediyeye bedelsiz olarak sahip olabilecekler.

Araçların bakımı ve performansı daha da önemli hale geldi

PETRONAS Türkiye ve Orta Doğu Pazarlama Müdürü İbrahim Bilgiç şu bilgileri aktarıyor: “Araçların ve motor aksamları başta olmak üzere yedek parçalarının daha da kıymetli hale geldiği bir dönemde, PETRONAS, otomobillerden en iyi verimi almak ve onları etkin şekilde korumak için kaliteli ürünler sunuyor. Bu bakış açısının son temsilcisi olan Yeni Nesil PETRONAS Syntium Binek Araçlar Ürün Yelpazesi’nin lansmanını Şubat ayında gerçekleştirmiştik. PETRONAS hem servislere/ustalara kaliteli ürünlerle destek oluyor, hem de araç sahiplerinin araçlarının değerini koruyabilmesi ve iyi performans elde etmesi için ürünler geliştiriyor. Ayrıca Türkiye’de OtoAsistanım gibi dijital bir asistanla tüketici ve servislerin gerekli bakımı ve yağ değişimlerini zamanında yapabilmelerine de katkı sağlıyoruz. Bununla birlikte, servislerin her zaman yanında olarak daha çok kazanabilmeleri için onları kampanyalarla destekliyoruz.”

PETRONAS Bedelsiz Ürün Kampanyası’na katılmak için OtoAsistanım üyesi servis olmak yeterli. OtoAsistanım Üyesi Servisler, 1 Mart-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında PETRONAS Bayileri’nden yaptığı alımlar karşılığında “Puan Kazanım Tablosu”nda yer alan ürün-puan değerlerine göre puan kazanacak. Toplanan puanlar Haziran 2022 içerisinde OtoAsistanım Üye Servis hesaplarına yüklenecek. OtoAsistanım Üyesi Servis, hesabına yüklenmiş puanlar ile PETRONAS Promosyon Portalı’na girerek, portalde yer alan ürünler arasından dilediğini seçebilecek. Seçilen ürünler, OtoAsistanım Üyesi Servis’e hizmet veren PETRONAS Bayisi tarafından gönderilecek.

Sektörde bir ilk olan OtoAsistanım Araç Sahiplerini Zamanında Uyarıyor

Özel servislerin hizmet kalitesini artırmak amacıyla PETRONAS Türkiye tarafından kullanıma sunulan OtoAsistanım, servise gelen müşterilerin araçlarına özgü dijital bakım kartı oluşturarak geçmişe yönelik tüm bakım ve yağ değişim işlemlerinin kayıt altına alınmasını sağlıyor. OtoAsistanım’a araç markası modeli ve plakasını girip aracını ücretsiz kayıt ettiren araç sahipleri ise OtoAsistanım kullanıcısı olan servislere rahat erişim sağlıyorlar. Araç sahipleri OtoAsistanım uygulaması sayesinde araçlarının servis ve bakım zamanlarını hatırlatma özelliğiyle takip edebiliyor.

OtoAsistanım’a dair detaylı bilgilere websitesi ve Instagram hesabı üzerinden erişilebiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ