Referans atık yönetimi filosuna 6 adet Atlas kattı

Referans atık yönetimi filosuna 6 adet Atlas kattı

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Türkiye’nin dört bir yanında belediyelerin iş yükünü Atlas ile hafifletmeye devam ediyor. Konforu ve sürüş güvenliğinin yanı sıra güçlü ve ekonomik motoru ile her daim kazandıran Otokar Atlas’ın yeni teslimat adresi Referans Atık Yönetimi oldu.

Türkiye’de atık probleminin ortadan kaldırılması amacıyla çevre mevzuatına uygun atık toplanması, taşınması, depolanmasının yanı sıra kent temizliği, katı atık yönetimi ve araç kiralama konusunda 10 yıldır hizmet veren Referans Atık Yönetimi, filosunu Otokar Atlas kamyonlarıyla güçlendirdi. Her hizmete uyarlanabilir esnek yapısıyla yıllardır ticaretin güçlü kahramanı olarak gösterilen ve geçen yıl baştan aşağıya yenilenerek sektörde standartları yeniden belirleyen Otokar Atlas’ın 6 adetlik satışı Otokar Bayii Örnek Otomotiv tarafından gerçekleştirildi.

Atlasların teslimat töreni Referans Atık Yönetimi Satınalma Müdürü Kadir Ordukaya, Satınalma Sorumlusu Kadir Tesgün, Otokar Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Seyit Ali Ceylan, Örnek Otomotiv Satış Müdürü İlker Kuzu, Hidromak Satış Müdürü Oktay Pakir‘in katılımı ile gerçekleşti.

REKLAM ALANI

Gerçekleşen törende Referans Atık Yönetimi yöneticileri, aracın sahip olduğu yeni özellikleri beğendiklerinin altını çizerken, ekonomikliğinin yanı sıra kullanıcı referanslarının Otokar Atlas’ı tercih etmelerinde etkili olduğunu belirtti. Yeni araçlar Bilecik Belediyeler Birliği tarafından ilde çöp kamyonu olarak kullanılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ