Renault Trucks tasarım yarışmasının 5 finalistinden biri Türkiye

Renault Trucks tasarım yarışmasının 5 finalistinden biri Türkiye
  • Genel
  • 3 Mayıs 2021 09:55
  • A+
    A-

Renault Trucks’ın yeni araç lansmanı kapsamında dünya genelinde düzenlediği tasarım yarışmasında Türkiye’den Enes Bolat, ilk beş finalist arasında yer almayı başardı. Açık oylama ile belirlenecek En İyi Tasarım, gerçek bir çekici üzerinde sergilenecek. 

Renault Trucks, yeni T ve T High çekici modellerini, Euro Truck Simulator 2 oyunu ile tanıtırken bir de tasarım yarışması düzenliyor.

Euro Truck Simulator 2 oyunu içinde düzenlenen tasarım yarışmasında oyuncular, özelleştirme aracı ile kendi Renault Trucks T High modellerini tasarladı. Dünyanın dört bir yanından yüksek katılımın olduğu yarışmanın ilk beş finalisti açıklandı. Türkiye’nin de aralarında yer aldığı finalistler, Hindistan, Fransa, Sırbistan ve Slovenya’dan katıldılar. 

REKLAM ALANI

İlk beş finalist, Renault Trucks Tasarım ekibi tarafından belirlenirken En İyi Tasarım, açık oylama ile seçilecek. 30 Nisan Cuma ve 2 Mayıs Pazar günleri arasında yapılacak oylamalar doğrultusunda kazanan tasarım, 8 Temmuz’da dijital bir etkinlikle ve SCS Software ile Twitch’te gerçekleştirilecek canlı yayında açıklanacak.

Aşağıdaki linkte finalistlerin tasarımlarını görebilir ve beğendiğiniz tasarım için oylama yapabilirsiniz;

https://tckevolution.renault-trucks.com/en/vote-design-contest

Finalistler

  1. Enes Bolat, Türkiye
  2. Das Anirudh, Hindistan
  3. Christophe Pérocheau, Fransa
  4. Rajko Junkar, Slovenya
  5. Stefan Pajkic, Sırbistan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ