Ticaride Şık Seçenek Arayanlara

Ticaride Şık Seçenek Arayanlara

Ticari segmentte şık bir şeyler arıyorsanız tercihiniz kesinlikle marka olarak Mercedes olmalı Gelişen teknoloji ticari araçları hem kıvrak hem de daha güçlü yapıyor. Peki, Mercedes Vito ne kadar güçlü?

Ticari ürünlerde güç savaşları arttı ancak, tasarım anlamında şu an sadece şık olarak görünüyorlar. Mercedes’in Vito’su da bunlardan biri. Tasarı m konusunda performansı kadar iddialı olmasa da, ön bölümdeki LED farlar dikkat çekiyor. Ön ızgara sade tutulurken, yan bölümdeki aynalar da bu sadeliğe eşlik ediyor. Jant grubu ise yine şıklık temasını yükselten ayrıntılardan.

HAYRAN BIRAKAN KOKPİT

REKLAM ALANI

Aracın iç kısmına ilk adım attığınızda ön kısım sürücüyle birlikte 3 kişiye seyahat imkanı sunuyor. Ön paneldeki sadelik radyonun aracın tam göbeğine konumlandırılmış olması şık bir duruş olmuş. Ön konsolda yer alan yuvarlak havalandırma ızgaraları, üç kollu direksiyon simidi binek modellerden tanıdık. Aracın arka kısmına geçildiğinde ise 3 er sıra olmak üzere koltuklu 6 kişilik bir bölümle karşılaşıyorsunuz. Vito’nun tavan bölümünde yer alan havalandırma kanalları, iç mekandaki hava değişimini kolaylıkla sağlıyor. Açılır cam tavan ise ferah bir iç hacmi destekliyor. Araçtaki en güzel özellik ise her şeyin en sade şekilde konumlandırılmış olması. Modelde ayrıca kumaş seçeneği de sunulmuş. Daha önce kullanılan “Tunja” kumaş yerine esnek bir yapı ve şık bir görünüm sunan “Caluma” kumaşa da seçenek olarak sunuluyor. Ön konsolun sol ve sağ ucunda sportif bir görünümü beraberinde getiren yeni türbin görünümlü havalandırma ızgaraları devreye giriyor.

DAHA GÜÇLÜSÜ YOK!

Yeni OM 654 motor nesli, OM 651 ile kıyaslandığında çok daha verimli ve çevre dostu. Ayrıca daha sessiz ve daha titreşimsiz bir sürüş sunuyor. Motora yakın konumu sayesinde egzoz gazı arındırma sistemi az ısı kaybıyla en uygun çalışma koşullarında görevini yerine getirebiliyor. Konuğumuz Vito Tourer Select Plus, 2 litrelik dizel motorla kombine edilen motor 9 ileri otomatik şanzıman ile yola çıkıyor. 237 beygir gücündeki araç, 500 NM’lik torkuyla dikkat çekiyor. Araç 0’dan 100 kilometre hıza 8.6 saniyede ulaşıyor. Yeni Vito saatte 210 kilometre hız yapabiliyor. Araç tüketim konusunda da oldukça iddialı. Yeni 2 litrelik motorla araç 100 km’de ortalama 6.2 litrelik yakıt tüketimi gerçekleştiriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ