Ticarinin Elektrikli Kahramanı: Maxus e-Deliver

Ticarinin Elektrikli Kahramanı: Maxus e-Deliver

Otomotiv devi SAIC bünyesinde üretilen köklü İngiliz markası Maxus’un, binek araç konforu sunduğu %100 elektrikli modeli e-Deliver 3, yüksek oranda tasarruf vadediyor. Peki, ne kadar başarılı?

Otomotiv pazarındaki elektriklenme hareketini ticari araç sektörüne taşıyan Maxus, kısa bir süre önce Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle giriş yaptığı Türkiye’de, ekonomik çözümleri ve kampanyaları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

GÜÇLÜ TASARIM

REKLAM ALANI

Kübik bir yapıya sahip olan model özellikle ön yüzde güçlü havasını destekliyor. Led gündüz farlarıyla özellikle teknolojik yapısını ön plana çıkaran model büyük logosuyla da marka imzasını ön yüzde taşıyor. Tek sürgülü kapıyla bir çok eşyayı rahatça yüklerken arkadaki çift açılır kapı ile palet yüklemeleri gerçekleştirilebiliyor.

BAŞARILI YÜKLEME ALANI

4555 mm uzunluğu, 1780 mm genişliği ve 1895 yüksekliği ile Maxus e-Deliver 3, orta boy hafif ticari araçlar arasında önemli bir boşluğu dolduruyor. 2910 mm’lik dingil mesafesiyle de dikkat çeken araç, elektrikli rakipleri ile kıyaslandığında şehir içi kullanım için en uygun araç haline geliyor. 4.8 metreküplük yükleme hacmine sahip araç, 910 kilogramlık taşıma kapasitesiyle beklentileri karşılıyor. Geniş yükleme alanıyla da göz dolduran e-Deliver 3, 2 adet Euro Palet’lik yük taşıma alanı sunuyor. Aracın standart donanım listesinde ise Apple CarPlay ve QDLink’i destekleyen dokunmatik ekran, geri görüş kamerası, ısıtmalı koltuklar, deri direksiyon simidi, elektrikli camlar, otomatik farlar ve elektrikli ayarlanabilen ısıtmalı yan aynalar yer alıyor.

DİZELLERİ ÜZER

Yenilikçi özellikleri ve ekonomik avantajı ile dikkat çeken %100 elektrikli Maxus e-Deliver 3, sessiz ve konforlu sürüşüyle binek araçları aratmıyor. 118 kW gücündeki elektrik motoruyla güçlü ve çevik olan e-Deliver 3, 371 kilometrelik WLTP şehir içi menziliyle günlük ihtiyaçları rahatlıkla karşılıyor. Dahili AC şarj kapasitesi 11 kW olan model, 90 kW DC şarj kapasitesine sahip. Bu sayede e-Deliver 3’ün bataryasını sadece 45 dakikada yüzde 5’ten yüzde 80’e kadar doldurabilmek mümkün oluyor. Kullanıcısına iki farklı sürüş moduyla daha ekonomik sürüş imkânı da sunan Maxus e-Deliver 3, trafik yoğunluğuna göre geliştirilmiş 3 farklı KERS ayarı ile azami miktarda enerji geri kazanımı elde ediyor. Yüksek kapasiteli bataryası ve verimli motoruyla e-Deliver 3, kullanıcılara önemli avantajlar sağlıyor. Şirket elektriği ile gece şarj edildiğinde, aracın 100 kilometrede enerji maliyeti sadece 40 TL oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ