TOTAL İstasyonları için TURPAK’tan yeni proje !

TOTAL İstasyonları için TURPAK’tan yeni proje !
  • Genel
  • 11 Kasım 2021 10:41

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL İstasyonları’nda uzun zamandır kullanılan ve birçok aracın yanlış yakıt almasının önüne geçen Yanlış Dolum Önleme Sistemi Geliştirme Projesi, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor.

Bu kapsamda TOTAL İstasyonları IT Birimi, TOTAL Satış Destek ekibi, TURPAK Proje ve IT birimi iş birliğiyle geliştirilen Yanlış Dolum Önleme Sistemi Geliştirme Projesi, geçtiğimiz günlerde Türkiye çapındaki istasyonların tamamında hayata geçti.

TOTAL İstasyonları TURPAK iş birliği ile yaptığı çalışmalarda, akaryakıt dağıtım şirketleri ve filo sahibi şirketlerin işlerini daha verimli ve kârlı yönetebilmeleri için, yanlış dolum önleme sisteminin performansını hayata geçirdiği bu proje ile güçlendiriyor. Aynı zamanda kullanıcı deneyimini iyileştirmek üzere yapılan geliştirmeler ile de, ön saha satış görevlisinin hata yapmasının önüne geçerek, müşteri memnuniyetini artırıyor.

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL İstasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ