Turkish Cargo’nun Yeni Hub’ı SMARTIST’in Tanıtım Videosu Yayınlandı

Turkish Cargo’nun Yeni Hub’ı SMARTIST’in Tanıtım Videosu Yayınlandı
  • Genel
  • 13 Nisan 2022 15:12

Küresel hava kargo taşımacılığının yükselen değeri Turkish Cargo hakkında kapsamlı bilgilerin yer aldığı tanıtım filmi yayınladı. Dijital kurgu teknikleri kullanılarak yalın ve daha işlevsel şekilde kurgulanan bu film sayesinde lojistik sektöründeki tüm kullanıcılar, Turkish Cargo’nun ayrıcalıklı dünyası hakkındaki birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilecek.

Turkish Cargo’nun hava kargo hizmetleri, geniş uçuş ağı, özel kargo taşımacılığındaki uzmanlık alanları ve İstanbul Havalimanı’ndaki mega kargo tesisi SMARTIST’in anlatıldığı film 3 ana bölümden oluşuyor. Her bir bölümü titizlikle hazırlanan film aynı zamanda lojistik sektörü ve hava kargo taşımacılığı süreçlerine de mercek tutuyor ve bu bakımdan sektörel anlamda önemli bir rehber özelliği taşıyor. Kargo kutularından ilham alınarak hazırlanan film, Turkish Cargo’nun dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiği hava kargo faaliyetleri ve altyapısına dair bilgileri ekrana yansıtıyor.

Türkçe ve İngilizce olarak iki ayrı dil seçeneğinde hazırlanan film, lojistik bir rehber olarak kullanıcı deneyimini en üst noktaya çıkarmayı hedefliyor. Turkish Cargo’nun sosyal medya hesaplarından ve Youtube’tan erişim sağlanabilen film, aynı zamanda satış ekipleri tarafından da tüm Turkish Cargo iş ortaklarına dijital olarak dağıtılacak.

Turkish Cargo ve tarife bilgilerine www.turkishcargo.com.tr web adresinden, Linkedin hesabı üzerinden ve +90 850 333 0 777 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ