Yakışıklı Ticari : Volkswagen Caddy

Yakışıklı Ticari : Volkswagen Caddy

Ticari segmentte büyük sükse yapan ve birçok rakibinden üstün yönleriyle ön plana çıkan Volkswagen Caddy rakiplerinin ne kadar ilerisinde?

Volkswagen Caddy son neslinde zaten tasarım olarak fazlasıyla iddialı. Hatta bir çok rakibinden de daha sıkı göründüğü bir gerçek. Daha fazla keskin hat ve kıvrımlarıyla otomobil dinamik olduğunu hissettiriyor. Ön bölümde kocaman bir ağzı andıran ızgara dikkat çekerken, far grubu ise otomobilin teknolojik yapısını ön palana çıkarmış. Bunun yanı sıra yanda yer alan çift sürgülü kapı özellikle iniş ve binişleri kolaylaştırıyor. Arkada tek parça bagaj kapağı özellikle yükleme alanı ferahlığı konusuna fazlasıyla katkı sağlıyor.

ŞIK VE MODERN KOKPİT

REKLAM ALANI

Caddy, ailedeki diğer otomobiller ile benzer bir kokpit yapısıyla geliyor. En büyük değişim ise ön konsolun tamamı olarak görebiliriz. Orta konsoldaki ekran ve vites seçici, bu segmentte görmeye alışık olmadığımız detaylardan. Koltuklar sizi çok iyi sarıyor ve uzun seyahatler boyunca daha az yorulmanıza katkı sunuyor. Orta konsolda 8.25 inç büyüklüğünde büyük bir ekran kullanıyor. Dokunmatik hassasiyeti yüksek olan bu ekran grafik konusunda da başarılı. Eşya gözü konusunda model oldukça başarılı. Vites tasarımı sebebiyle ön konsolda bolca alan sunulurken, istenildiğinde ön sürücü ve yolcu koltuklarının altlarında da alan sunuluyor.

TİCARETTE DE YÜZÜ GÜLDÜRÜYOR

Volkswagen Caddy, azami yük olarak 2425 Kg seviyesini sunuyor. Boş ağırlığı 1576 Kg olan modelin taşıma kapasitesi 849 Kg. Tüm koltuklar çıkarıldığında 2556 litre hacim sunan  model, Arka koltuklar çıkarıldığında ise 1213 litre alan sunuyor.

GÜÇLÜ MOTOR SEÇENEĞİ

Volkswagen Caddy, 2.0 litrelik dizel makine ile geliyor. Bu motor 122 Ps güç ve 320 Nm tork değeri sunuyor. 0-100 hızlanmasını model 11.4 saniyede tamamlıyor. Modelin tüketim verisi ise 4.4 litre. Manuel seçeneği bulunan model, otomatik kombinasyonun da DSG şanzıman ile satın alınabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ