CASE IH, YENİ GÖZDESİNİ BURSA’DA GÖRÜCÜYE ÇIKARDI; FARMALL U SERİSİ

CASE IH, YENİ GÖZDESİNİ BURSA’DA GÖRÜCÜYE ÇIKARDI; FARMALL U SERİSİ

Türk çiftçisinin öncelikli tercihi olan Case IH, zengin ürün gamı ve Case IH marka tarım ekipmanlarıyla BURTARIM 2014’e damgasını vuruyor. Case IH’in standının gözdesi olarak ise tamamen yeni Farmall U Serisi öne çıkıyor.

LB_434R_C12_061

Gücünü geçmişinden alan, sağlam ve güçlü ürünleri ile çiftçilerin öncelikli tercihi olan Case IH zengin ürün gamı ve ileri teknolojisiyle pazardaki etkinliğini sürdürüyor. Case IH küçükten büyüğe tüm gamı ve Case IH marka ekipmanlarının yanı sıra yeni Farmall U Serisi’ni Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda (BURTARIM 2014) çiftçilerle buluşturdu. Farmall U Serisi güçleri 107 HP ile 114 HP arasında değişen 2 farklı versiyon halinde satışa sunuluyor.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir “TürkTraktör olarak son derece başarılı bir yıl geçiriyoruz. Bir yandan ikinci tesisimizle kapasitemizi arttırırken, diğer yandan ise ürünlerimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. BURTARIM 2014’te ilk kez çiftçilerimizle buluşturduğumuz Case IH Farmall U Serisi sahip olduğu özelliklerle geniş bir kullanım alanı ve çok yönlülük sunuyor. Küçük ve orta ölçekli çiftçilerin tarla işlerinin yanı sıra hayvancılık gibi her türlü tarımsal işlerinde de kullanabileceği Farmall U Serisi, Tier 4 özelliğine sahip çevreci motorlarıyla performans ile yakıt ekonomisini aynı potada veriyor” dedi.

???????????????????????????????

Farmall U Serisi
Case IH ürün gamında yer alan JXU Serisinin devamı niteliğinde ürün gamına dahil olan Farmall U Serisi her biri Tier 4 egzoz emisyon normuna uygun 2 farklı beygir seçeneğiyle satışa sunuluyor. Her biri dört silindirli turbo beslemeli motorlar 107 HP güç ve 444 Nm tork ile ve 114 HP güç ve 461 Nm tork alternatiflerine sahip. Common-rail enjeksiyon sistemine sahip motorlar yüksek performans ile yakıt ekonomisini aynı potada eriterek son derece verimli bir yapı sergiliyor.
Yüksek basınçla çalışan common-rail enjeksiyon sistemi her bir damla yakıtı en verimli şekilde kullanarak yakıt ekonomisi sağlıyor. Motor ömrünü de uzatan bu sistem bakım masraflarını azaltırken, traktör ömrünü uzatıyor. Farklı çalışma ortamlarına rahatlıkla uyum sağlayan common-rail enjeksiyon sistemi soğuk hava şartlarında motorun daha kolay çalışmasını sağlarken, sıcak hava şartlarında ise hararet yapma gibi sorunları ortadan kaldırıyor.
Küçük ve orta ölçekli çiftçilerin yalnızca tarla işlerinde değil hayvancılık gibi her türlü tarımsal işlerinde de kullanabileceği Farmall U Serisi sadece yeni motoruyla değil, yeni kabin tasarımı ve kullanım ergonomisiyle de övgüyü hak ediyor. Standart olarak sunulan yolcu koltuğu kabin içi yaşam alanı konforunu arttırırken, ergonomik olarak tasarlanan ve konumlandırılan kumanda kolları ise daha kolay bir kullanım sunuyor.
24 ileri-24 geri Hi-Lo buçuk vites sitemine sahip transmisyon tarım işlerinde ihtiyaç duyulabilecek tüm hız ve kademelerinin kolaylıkla yakalanmasını sağlarken, yüksek kaldırma kapasitesi ise geniş bir kullanım alanı sunuyor. 4WD olarak Türk çiftçisinin beğenisine sunulan Farmall U Serisi, elektro-hidrolik Powershuttle özelliği ile ileri-geri manevraları kolaylaştırıyor.
Kendini kanıtlamış motoru, yapısı yüksek güç kilo oranı ve manevralarda sergilediği çevik yapı ile yeni Farmall U Serisi, kuyruk mili gerektiren işlerde ve ön yükleyici çalışmalarında üretkenliği arttırıyor.

???????????????????????????????

Case IH LB Serisi Büyük Balya Makineleri

Tarım makineleri sektörünün önde gelen markalarından Case IH yenilenen büyük balya makinesiyle çiftçilerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Tasarımı yenilenen ve kapasitesi arttırılan Case IH LB Serisi Büyük Balya Makineleri; LB 324 (80×70) ile LB 334 (80×90) 4 ipli ve LB 424 (120×70), LB 434 (120×90) 6 ipli olmak üzere iki farklı seri halinde satışa sunuluyor. Kıyıcı yapısına göre 10 farklı versiyon söz konusu. Case IH LB Serisi çift düğümlü bağlama teknolojisi ve 42 strok/dakika’dan 48 Stok/dakika’ya çıkartılan piston hızı sayesinde yüksek hızlarda daha sağlam balyalar yapabiliyor.

Dümenlenebilir tandem aks, Ön besleme odası, Aktif Balya Ağırlık Ölçme Sistemi, Bale Eject™ Balya Boşaltma Sistemi, Katlanır balya çıkış oluğu, Otomatik yağlama ve gresleme sistemi, Renkli ve Dokunmatik monitör gibi özellikler Case IH LB Serisi Büyük Balya Makinelerinde standart olarak sunuluyor.

???????????????????????????????

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ