AllisonTransmission, WalkerDieCasting’i Satın Aldı

AllisonTransmission, WalkerDieCasting’i Satın Aldı
  • Genel
  • 10 Eylül 2019 14:47
  • A+
    A-

Walker, uzun süredir Allison’ın üretiminde alüminyum şanzıman döküm tedarikçisi olarak kritik bir görevi yürütüyordu.

Orta ve ağır hizmet tipitam otomatik şanzımanların en büyük global üreticisi olan AllisonTransmissionHoldingsInc ABD’de bulunan Tennessee merkezli WalkerDieCasting ve Alabama merkezli C&R ToolandEngineering şirketlerinin varlıklarını ve belirli yükümlülüklerini aldığını açıkladı.

AllisonTransmission Başkanı ve CEO’su David S. Graziosi, konu ile ilgili olarak; “WalkerDieCasting ve C&R ToolandEngineering satın alımlarını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.Walker’ın ürünleri, otoyol şanzımanlarımızın üretiminde ve kalitesinde kritik bir bileşendir. Yeni girişimimizle bu iş alanını büyütmeyi ve Robert Walker’ın 1958’de kurduğu mirası sürdürmeyi planlıyoruz” diye belirtti.

REKLAM ALANI

Alüminyum döküm parçaları üreten Walker, 20 yıldan beriAllisonTransmission tedarikçisi. Walker ailesi, şirketlerinin satış kararını aldıklarında hali hazırda karayolu şanzıman ürünleri için gerekli bileşenleri sağladıkları Allison’ın talebini memnuniyet ile karşıladı. Allison, 60 yıllık şirketin mirasını sürdürmeye devam edecek.

C&R ToolandEngineering ise Walker ve diğer firmalarda kullanılan metal işleme aletlerinin lider tedarikçisi olarak ürün ve hizmet sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ