Antalya’nın köklü turizm firması TURSE, filosuna 5 adet Neoplan Tourliner kattı

Antalya’nın köklü turizm firması TURSE, filosuna 5 adet Neoplan Tourliner kattı

Turizm, organizasyon, filo ve VIP taşımacılık alanlarında 30 yıldan beri faaliyet gösteren TURSE, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen törenle filosuna, 5 adet 2+2 koltuklu NEOPLAN Tourliner kattı. Teslimat törenine TURSE Yönetim Kurulu Üyesi Efe Ünver, TURSE Filo Sorumlusu Veysel Babacanoğlu ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Otobüs Satış Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın katıldı.

Tasarım, teknoloji ve konforun ekonomi ile buluştuğu otobüs

30 yıl yıl önce; yolculuğa anlam katmak, taşımacılıkta değer yaratmak hedefiyle yola çıktıklarını belirten TURSE Yönetim Kurulu Üyesi Efe Ünver, turizm ve seyahat faaliyetlerinde kullandıkları MAN ve NEOPLAN otobüslerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Tercihlerinde, araçların operasyonel karlılıkları ve müşterilerinin memnuniyetinin etkili olduğunun altını çizen Ünver, şunları söyledi;

REKLAM ALANI

“NEOPLAN, yeni Tourliner otobüsleri ile tasarım, teknoloji, konfor, emniyet, tasarruf ve işletme giderleri gibi birçok noktada çıtayı oldukça yukarıya taşımış durumda. Tasarım, teknoloji ve konforu ekonomi ile buluşturan bu otobüsleri ilk gördüğümüzde almaya karar verdik. TURSE olarak, kaliteli hizmet vermeye, en üst seviyede konforlu yolculuk sunmaya odaklı bir gelişim stratejisi izliyoruz. Her alanda yaptığımız tüm geliştirmelerimizde hedefimiz; hep daha iyisi, daha kalitelisi ve daha konforlusunu sunmaktır. Bu taleplerimize en iyi cevabı veren yeni Tourliner oldu. NEOPLAN Tourliner, sahip olduğu özelliklerle sektör standartlarının üzerinde bir zirve yaratmış durumda. Biz de filomuzu teknoloji harikası bu otobüslerle güçlendirdiğimiz için mutlu ve gururluyuz.”

“Hem yolculara hem de sürücüye üst düzey bir seyahat keyfi yaşatıyor”

NEOPLAN Tourliner’in sektörde adeta geleceğin standartlarını belirlediğini ifade eden MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş.Otobüs Satış Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın ise “Yeni Tourliner; yüksek performansın yanı sıra sahip olduğu konfor ve akıllı sistemler ile hem yolculara hem de sürücüye üst düzey bir seyahat keyfi yaşatıyor” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ