Aygaz Otogaz’ın “Performans Canavarı” şimdi yeni renkleriyle satışta

Aygaz Otogaz’ın “Performans Canavarı” şimdi yeni renkleriyle satışta
  • Genel
  • 6 Haziran 2021 13:39
  • A+
    A-

Türkiye’nin en çok tercih edilen lider LPG markası Aygaz, otogazın yüksek oktanlı ve yüksek performanslı bir yakıt olduğuna dikkat çekmek amacıyla ürettiği Canavar Araba’nın oyuncak versiyonunu yeni renkleriyle tekrar çocukların beğenisine sunuyor. Mavi-yeşil, sarı- turuncu ve kırmızı-siyah olmak üzere üç ayrı renkte üretilen oyuncak araçlar çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlarken, otogazlı araç sahiplerine de toplamda 200 TL’lik otogaz alımlarında 30 TL tutarında otogaz puan hediye ediyor.

Hediye otogaz kampanyasına katılmak isteyen araç sahiplerinin, Aygaz Otogaz istasyonlarında ve keyiflibahçe web sitesinde satışa sunulan oyuncak Canavar Araba’yı aldıktan sonra kutuda yer alan karekodu Aygaz mobil uygulamasını kullanarak okutması gerekiyor. Araç sahipleri karekodu okuttuktan sonra 30 Kasım 2021 tarihine kadar yapacakları toplam 200 TL’lik otogaz alımında 30 TL hediye otogaz puanı kazanacak. 

Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye’nin lider LPG markası olan Aygaz, otogazın  çevreci ve ekonomik olduğu kadar yüksek performanslı bir yakıt olduğunu anlatmak amacıyla Türkiye’de ilk kez LPG’li Canavar Araba üretmişti. 

REKLAM ALANI

6 metre uzunluğunda 3.5 genişliğinde ve 3.3 metre yüksekliğindeki dev araçla çekilen reklam filmi, araç sürücülerinin yanı sıra çocukların da büyük beğenisini kazanmıştı. Hergün milyonlarca araca yüksek oktanlı, çevreci ve ekonomik yakıt sunan Aygaz, araç sahiplerinden gelen talep üzerine, Canavar Araba’nın oyuncak versiyonunu da üretmişti. 

Kampanya detayları ve oyuncakların satıldığı istasyon listesine aygaz.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ