B.Ergünler Yol Yapı yakıt yönetimi ve takibi için Turpak yeni nesil taşıt tanıma ve akaryakıt otomasyon sistemlerini tercih etti.

B.Ergünler Yol Yapı yakıt yönetimi ve takibi için Turpak yeni nesil taşıt tanıma ve akaryakıt otomasyon sistemlerini tercih etti.
  • Genel
  • 20 Ekim 2021 11:55
  • A+
    A-

Turpak Kamu ve Filo Satış Yöneticisi Aytaç Kaçtı B.Ergünler yol yapı A.Ş.’ nin akaryakıt takibindeki talep ve ihtiyaçlarının tamamını karşılayacaklarını belirtti.

B.Ergünler Yol Yapı 1994 yılından beri yol inşaatı, yüksek hızlı tren, tünel, köprülü kavşak, alt yapı, üst yapı, köprü, inşaat ve hidroelektrik santrallerine  taahhüt hizmeti vermeye devam etmiş ve kendi alanında sektör öncülerinden biri olmuştur.

Bugün geldiği noktada 7 ayrı tesisinde 200’ün üzerinde güçlü araç parkı ile üstlenmiş olduğu projeleri hızlı ve zamanında teslim etmektedir.

REKLAM ALANI

B.Ergünler Yol Yapı A.Ş , ürün kalite şartları gereklerine uyarak çalışmayı ve müşteri ihtiyaçlarına en etkili şekilde cevap vermeyi, kaliteli üretim ve hizmet sağlamayı, müşteri ve şirket çalışanları ile etkili iletişim kurmayı ve takım ruhuna gerekli önemi vermeyi temel ilkeler olarak belirlemiş sektörünün lider ve köklü kuruluşlarından biridir. Turpak Yakıt Yönetim teknolojilerini kullanan firmalar akaryakıt depolarındaki stoklarını anlık olarak görebilmekte ve yakıt ikmallerini doğru verilerle takip edebilmektedirler.

Turpak’ın müşterilerine sunmuş olduğu “Centroweb” yazılımı ile internetin olduğu her yerde, bilgisayar, akıllıtelefonveyatabletleriaracılığıylaanlıkolaraktümyakıtverilerineulaşabilmektedirler. Emniyetli, güvenli ve verimlilik esaslı ürün ve çözümler üreten TURPAK, Entegre Yakıt Yönetim Sistemlerini her sektöre özel, bütünleşik çözümler sunarak sağlamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ