BusStore’dan özel 2011 model Mercedes-Benz Travego 15 fırsatı

BusStore’dan özel 2011 model Mercedes-Benz Travego 15 fırsatı
  • Genel
  • 7 Ekim 2015 13:44
  • A+
    A-

Mercedes-Benz Türk, BusStore markasıyla 2. Elde her marka ve model otobüs temin imkânı sunuyor, pazardaki tüm otobüs için alım-satım, takas, alt takas, sigorta ve finansman hizmeti veriyor.

Mercedes-Benz Türk, BusStore markasıyla yürüttüğü 2. El otobüs faaliyetlerinde başarılı performansını sürdürerek, 2015 yılının ilk 9 ayında 422 adetlik satış hacmine ulaştı. 2009 yılından bu yana 2. Elde her marka ve model otobüs temin imkânı sunan şirket, ihracat pazarlarına yönelik ticari fırsat ve potansiyelleri de değerlendiriyor.

Geçtiğimiz yıl 555 adet satış yaparak önemli bir başarıya imza atan BusStore, profesyonel kadrosu ile “tek noktada tam hizmet” felsefesiyle pazardaki tüm otobüsler için alım-satım, takas, sigorta ve finansman imkânı sunuyor.

REKLAM ALANI

Mercedes-Benz Türk tarafından satılan 3 yeni otobüsten 2’si BusStore takası ile gerçekleştiriliyor. Travego otobüslerde ise bu katsayı neredeyse 1’e 1 şeklinde gerçekleşiyor.
BusStore Ekim ayına özel evcut otobüsünü 2011 model Mercedes-Benz Travego 15 ile yenilemek isteyen müşterilere de cazip şartlarla alt takas imkânı sunuyor.

Hem takas, hem alım-satım

Türkiye genelinde yer alan 22 Mercedes-Benz Türk bayii, 2. El otobüs satışları öncesi ve sonrasında Mercedes-Benz kalite anlayışı ile BusStore’a destek veriyor. Her marka ve model otobüslerin alımını ve satımını gerçekleştiren BusStore, otobüsleri ayrıntılı ekspertizden geçirerek kategorilendirip satışa sunuyor. Böylece müşteriler, kendilerine en uygun 2. El otobüslere gerekli tüm bilgilere detaylı şekilde ulaşarak, güvenli bir seçim yapabiliyorlar. Ayrıca uzman BusStore ekipleri, alım-satımlarda gerekli devir, noter ve ruhsat işlemlerinin müşteri adına takibini de sağlıyor.

BusStore Türkiye, Daimler grubunda da örnek gösteriliyor

BusStore Türkiye olarak elde ettiği sürdürülebilir performansla, Daimler genelinde de farklarını ortaya koyuyor. BusStore Türkiye bu anlamda, geçtiğimiz yıl sergilediği başarı ile tüm Daimler içinde en yüksek ciroya ulaşarak küresel anlamda da önemli ve büyük bir başarıya imza attı. Daimler bu çerçevede BusStore ismini Avrupa’daki 2.el otobüs operasyonu için kullanmaya karar verdi. Bu istikrarlı başarının temelinde, markanın müşterilerinin istek ve beklentileri doğrultusunda esneklik gösterilmesi ve hem satış öncesi, hem de satış sonrası uzman ekipleriyle sunulan destek hizmetleri yatıyor.

2015_10_07_BusStore Kısım Müdürü Haluk Burçin Akı (2)

BusStore web sitesi de 2. El pazarına özel fırsatlar sunuyor

Ürün ve hizmetlerini Hadımköy merkez lokasyonunun ve yurt genelindeki Mercedes-Benz Türk bayilerinin yanı sıra busstore.com.tr/ adresi üzerinden de sunan BusStore, bu sayede kurumsallığı ve güvenilirliği ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

busstore.com.tr/ adresini ziyaret eden kullanıcılar, online platform üzerinden en güncel stok bilgilerine anlık olarak ulaşabiliyor, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler üzerinden kredi hesaplayabiliyor, stok araçları karşılaştırabiliyor, hava ve yol durumu gibi bir çok farklı veriye de erişebiliyorlar. Müşterilerine her türlü kolaylığı sağlayan BusStore, web sitesi üzerinden talep edilen araç ilgili dönemde stoklarda mevcut değil ise, araç stoklara giriş yaptığında kullanıcıya bilgilendirme maili de gönderebiliyor.

Giderek artan 2.El otobüs ihracatı 2015 yılında da devam ediyor

2. El ticaret ağında önemli bir yere sahip olan BusStore, pazardaki bilinirliğini arttırmak, potansiyel alıcı ve satıcılara ulaşmak hedefleriyle aktivitelerini yoğun bir tempoda yürütüyor. Bu faaliyetler, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen sektörel fuar katılımları, otogar etkinlikleri, bölgesel müşteri organizasyonları, sektörel gazete/dergi ilan ve haber çalışmaları ile dönem dönem müşterilerin bizzat ziyaret edildiği aktiviteleri de kapsayan geniş bir iletişim yelpazesini oluşturuyor. Türkiye pazarının yanısıra ihracat pazarlarında da faaliyet gösteren şirket, bu alanda da iş hacmini giderek artırıyor.

Vizyonu, yeni araç pazarında olduğu gibi 2. El araç pazarında da güven ve kalite ile müşterilerin ilk tercih ettikleri lider marka olmak olan Mercedes-Benz Türk, BusStore ile tüm ürün gruplarında olduğu gibi 2. El otobüs pazarında da en üst seviyede hizmet kalitesi sunuyor.
2015_10_07_BusStore Kısım Müdürü Haluk Burçin Akı (1)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ