BUSWORLD TURKEY 2020, 05-07 MART TARİHLERİ ARASINDA SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARININ KATILIMI İLE 8. KEZ KAPILARINI AÇIYOR

BUSWORLD TURKEY 2020,  05-07 MART TARİHLERİ ARASINDA SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARININ KATILIMI İLE 8. KEZ KAPILARINI AÇIYOR
  • Genel
  • 23 Ocak 2020 16:49
  • A+
    A-

Otobüs endüstrisinde dünyanın en eski ve en yüksek ticaret potansiyelli fuarı olarak Belçika, Hindistan, Rusya, Uzak Doğu, Kuzey Amerika, Latin Amerika da düzenlenen Busworld Fuarlarının Türkiye ayağı  BUSWORLD TURKEY 05-07 Mart 2020 tarihleri arasında,  HKF Fuarcılık ve Busworld International ortaklığında, TÖHOB ve  İSTAB  işbirliği ile  8.kez düzenleniyor.

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Fuar İstanbul Fuar Merkezi’nin 9- ve 10. Salonlarında gerçekleşiyor.

REKLAM ALANI

Otobüs endüstrisinde faaliyet gösteren 150 den fazla üretici ve yüzlerce marka sektörle bir araya gelecek ve en son ürünlerini sergileyecekler.

Yerli üreticilerin yanı sıra Almanya, Avusturya, Çin, İsviçre, İsveç, İngiltere, İsrail, İtalya, İspanya, Lüksemburg, Romanya, gibi pek çok ülkeden katılan uluslararası markalar son ürünlerini alıcılar ve meraklıları ile buluşturacaklar.

KARSAN, ANADOLU ISUZU, OTOKAR, BMC gibi global otobüs endüstrisinin lokomotifi birçok üretici firma fuarda bizzat yer alıyor.

Otobüs endüstrisinin tedarikçisi ve hizmet üreticisi, otobüs yan sanayinin dev firmaları fuarda yer alacaklar.

Türkiye’nin birçok çok noktasından fuarı ziyaret edecek Belediye Başkanları olacak.

Busworld Academy tarafından Fuar Bünyesinde düzenlenen  “Süründürülebilir Şehirler İçin Otobüs Sistemleri” adlı konferans sektöre ışık tutarak, sektör için çok önemli konuşmacıları ağırlayacak.

TÖHOB (TÜM ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ BİRLİĞİ) Yıllık Genel Kurul Toplantısını fuar çatısı altında düzenleyecek. Böylece sektörün önde gelen birçok mensubu fuarı ziyaret edecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ