CASE IH’İN ÇOK AMAÇLI YENİ TRAKTÖR SERİSİ JXE SADECE TARLALARIN DEĞİL BAHÇE VE HAYVANCILIK ÇALIŞMALARININ DA EN ÇOK ARANANI OLACAK

CASE IH’İN ÇOK AMAÇLI YENİ TRAKTÖR SERİSİ JXE SADECE TARLALARIN DEĞİL BAHÇE VE HAYVANCILIK  ÇALIŞMALARININ DA EN ÇOK ARANANI OLACAK
  • Genel
  • 7 Şubat 2020 15:24
  • A+
    A-

Case IH, İzmir AgroExpo 2020’de yüksek performans ve kalitenin temsilcisi olan yeniJXE serisi traktörlerini görücüye çıkarırken mekanizasyona erişimi kolaylaştırmak adına tasarlanmış kampanyalarıyla da dikkat çekiyor.

06 Şubat 2020 – Üstün özellikli ürünleriyle tarım sektöründe profesyonellerin tercihi olan TürkTraktör’ün seçkin markası Case IH, İzmir AgroExpo 2020’de güçlü ve dayanıklı yeni traktörleri ve traktörlere farklı fonksiyonlar kazandıran tarımsal ekipmanlarıyla ziyaretçilerin odak noktası oluyor.

Case IH’in 1000 m²’ye yakın standında sergilediği zengin gamında yer alan ve çiftçilerin çalışma sahalarında değişen ihtiyaç ile beklentilerine göre geliştirdiği ürünler, kullanıcıların maliyetlerde düşüş, verimlilikte de ciddi artışlar sağlamasına katkıda bulunuyor.

REKLAM ALANI

Çok amaçlı traktör Case IH JXE serisi, bahçeden tarla ve hayvancılığa kadar, her yere yetişiyor!

Case IH’in İzmir AgroExpo 2020’de görücüye çıkardığı yeni serisi ise ‘Tam hayal ettiğiniz gibi; yüksek performans, yüksek kalite’ mottosu ile orta segmentteki temsilcisi olan yeni Case IH JXE serisi. ‘Çok amaçlı traktör’ olma özelliğiyle dikkat çeken bu seri bahçede, tarlada ve hayvancılıkta olmak üzere tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

JX55E ve JX65E olmak üzere 2 farklı modelden oluşan bu yeni seri, sahip olduğu TürkTraktör üretimi güçlü ve ekonomik 55HP ve 65HP güçlerindeki motoru, 8 ileri 8 geri transmisyonu, güçlü ve dayanıklı hidrolik sistemi, ideal ölçüleri, geniş ve ergonomik kumanda kollarına sahip kabini ile çiftçilerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Yerli üretim otomatik dümenleme sistemine Case IH ProGuide; çiftçileri ‘Modern Tarım’a taşıyor

Case IH standında bu yılın en dikkat çeken bir diğer ürünü ise Türkiye’nin bir ilki olan yerli üretim otomatik dümenleme sistemine sahip traktörler serisi Case IH ProGuide. Uydu destekli otomatik dümenleme sistemine sahip bu traktörler, Türkiye’de en çok kullanılan 90-110 beygir gücüne sahip modeller olarak ülke çiftçisiyle buluşturuluyor. 2,5 cm gibi yüksek bir hassasiyet ile çalışmaya imkan tanıyan ve fabrika çıkışlı bir özellik olarak sunulan otomatik dümenleme sistemi, tarımsal faaliyetlerde kullanılan tohum, ilaç ve gübreden yakıta kadar tarımsal girdilerin gerektiği kadar kullanılmasını ve toplam maliyetin düşürülmesi sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ