‘Curiosity Center’ açıldı

‘Curiosity Center’ açıldı

Adını “Curiosity Center” koyduğu özgün tasarımlı Ar-Ge Merkezinin açılışını gerçekleştiren OKT Trailer “Bizim için merak, daha iyi bir gelecek demek” diyerek aynı zamanda yeni marka konumlandırmasının temel taşlarını oluşturan ve vizyonuna yön veren manifestosunu paylaştı.


Hızlı, esnek ve aynı dili konuşan bir çalışma prensibi teknolojik gelişmelerin de yakın takibiyle benimsenmesi gerektiğini savunan OKT Trailer Curiosity Center’da en son teknolojiye yatırım yaparak bilişim sektöründeki en üst noktaya ulaşılmıştır. Bu merkezde görev yapan kalifiye mühendis ve teknik ekip sürekli tasarım çalışmaları yaparak ve iş ortaklarından gelen talepleri beklentiler doğrultusunda hızlı ve kusursuz gerçekleştiriyor olacak. Bunun yanı sıra tüm süreçlerinde işlevselliği arayan bakış açısı ile OKT; Kurum hafızasındaki verileri sanallaştıran, kolay erişilebilir, izlenebilir ERP ve Sanayi 4.0 sistemini tek kaynaktan yöneten entegre iş zekası uygulamalarını kapsayan Yazılım Ar-Ge faaliyetlerini de yapmayı hedefliyor. Sektöründe bu zamana kadar pek çok yeniliğe öncülük eden OKT Trailer; Bu yenilikleri insana, teknolojiye yapılan yatırımlarla sürekli hale getirdi. Uzun bir süredir çalışmaları titizlikle devam eden treyler sektörünün 4. Aydın ilinde 8. ve Türkiye’de 964. Ar-Ge merkezinin hizmete açılması ile yaptıkları işin her aşamasının nasıl daha iyi yapılacağını, sorunların nasıl çözüleceğini, kaynakların nasıl daha iyi kullanılacağını, nasıl daha verimli olacağını sorgulayarak, daha iyi ve daha yeniyi keşfedecek.

DCIM100MEDIADJI_0105.JPG


OKT Trailer’ın manifestosu;

Bizim için merak, daha iyi bir gelecek demek. İnsanı evrende var eden yegâne neden meraklı oluşudur. Ay’a ilk merak ayak basmıştır. Çünkü merak; daha iyi ve daha güzel bir gelecek için fark eder, soru sorar, anlamaya çalışır, yenilikçi çözümler üretir, keşfeder ve asla vazgeçmez. Bizi hep bir adım ileri taşır. Bizim işimiz, işinizi hep “bir adım ileri” taşımak. Bu yüzden merak ediyoruz. Treyler ve üst yapı ekipmanları sektöründeki ihtiyaçları, “daha ihtiyaç değilken” fark edip; yenilikçi, kullanıcı dostu ve verimlilik esaslı ürünler üretiyoruz. Beklentilerinizin ötesine geçebilecek teknolojilere yön veriyoruz. Merakımızdan olsa gerek yaptığımız her proje ile sektörün alışkanlıklarını değiştirdik. İlklere imza attık. Fakat hiçbir zaman rakamlarla önde olma meraklısı olmadık. Aldığımız kalite belgeleri bizim için yeni teknolojiler üretip üzerine koymayı, ilerlemeyi ve daha çok merak etmemizi sağlayan birer katalizör oldu. Biz, sadece bölgemizi değil, tüm dünyayı merak ediyoruz. Şimdilik 3 kıtadayız. Her geçen gün yeni coğrafyaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek, tüm paydaşlarımız için kalıcı değer ve güçlü işbirlikleri inşa ediyoruz. Bizim için merak yalnızca inovasyon demek değil, mühendislik değil, teknoloji değil. Bizim için merak, gelecek için daha güzel ve kazançlı bir gün demek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ