DAF Müzesi Kapılarını Resmen Açtı

DAF Müzesi Kapılarını Resmen Açtı
  • Genel
  • 27 Kasım 2019 12:00

Eindhoven’daki yenilenen DAF Müzesi halkın büyük ilgisini çekti, yaklaşık 160 müze gönüllüsü ve DAF ile her zaman özel bağları olan Hollanda kraliyet ailesinin bir üyesi Professor Mr. Pieter van Vollenhoven’ın da katılımıyla resmen açıldı.

Hedef 80.000 Ziyaretçi

TripAdvisor tarafından yapılan araştırmalara göre, rekor ziyaretçi sayısı yılda 60,000’ e yakın olan DAF müzesi, şehrin ve Eindhoven bölgesinin en popüler müzelerinden biri.

DAF Müzesi, daha da heyecan verici bir cazibe merkezi olmaya hazırlanıyor, müze on sekiz aylık büyük bir tadilat ve modernizasyon çalışmasından geçti ve ziyaretçi sayısını yılda 80,000’e çıkarmayı hedefliyor.

Yeni müzeye girdiğinizde, ilk dikkatinizi çeken şey tamamen yeni giriş alanı, yenilenmiş restoranı oluyor.Yeni hediyelik eşya dükkanı ve tüm bu alanların verdiği taze, modern görünüm müzeye farklı bir hava katıyor.

TARİHİN İZLERİNİ KORUYOR

DAF Müzesi Dostları Vakfı başkanı ve DAF’ın kurucusu Hub Van Doorne’un torunu olan Marc Van Doorne “Bu fantastik genişleme, bize DAF’ın zengin tarihinin en iyi özelliklerini vurgulamak için daha fazla alan verdi” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ