EN MODERN IVECO TESİSİ ANKARA’DA AÇILDI

EN MODERN IVECO TESİSİ ANKARA’DA AÇILDI
  • Genel
  • 25 Kasım 2017 07:58
  • A+
    A-

IVECO, 17 Kasım’da açılışını gerçekleştirdiği Ankara yetkili satıcısı ve servisi Özgözde’nin yeni tesisi ile Ankara ve bölgesindeki varlığını güçlendirdi.

IVECO’nun Türkiye’deki en eski yetkili satış ve servislerinden biri olan Özgözde Otomotiv 2000 yılında Ankara’daki yatırımlarını tamamladıktan sonra Bursa ve Eskişehir’de modern tesisler ile yapılanmasını sürdürdü. Ankara’da uzun yıllar OSTİM’deki tesisi merkez olmak üzere farklı noktalardaki showroomları ile hizmet verdi. 2015 yılında başladığı Ankara Susuz’daki yatırımını tamamlayan Özgözde 17 Kasım’da yeni tesisinin açılışını gerçekleştirdi. Özgözde Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Erol Arslan şunları söyledi: “Biz Iveco’nun güçlü geleceğine inanıyoruz ve bugün modern yeni tesisimizi Iveco’nun en yeni ürünleri ile ‘Daha İyisi İçin Çalışıyoruz’ sloganı ile tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. 6.400 m2’si açık alana sahip olan Ankara Susuz tesisi 3.600 m2 kare kapalı alana sahip olup, toplamda 10.000 m2’ye oturmaktadır. 2100 m2 servis alanı ile aynı anda 20 araca hizmet verebilecek kapasitede. 550 m2 modern kapalı showroomda aynı anda 7 kamyon sergilenebiliyor, dışarıdaki teşhir alanında ise aynı anda 50 kamyon sergileme imkanına sahibiz.”

Türkiye’de hızlı büyüyoruz

REKLAM ALANI

Iveco Araç genel müdürü Roberto Camatta ise şunları söyledi: “Biz Iveco Türkiye olarak hızlı büyüyen bir markayız son 9 yılda pazar payımız iki mislinden fazla büyümüştür. Bugün Türkiye’de 3,5 ton ve üstü kamyon segmentinde üçüncü markayız. Bu büyümede Özgözde’nin katkısı büyüktür. Özgözde bu dönemde Bursa ve Eskişehir dahil olmak üzere 3 yeni tesisini hizmete sunmuştur, bu yıl da yeniden yapılanma çalışmalarımız çerçevesinde Özgözde’nin gördüğünüz yeni, modern tesisini hizmete sunuyoruz. Amacımız hem ürün hem hizmet anlamında tüm gücümüz ile müşteriye daha yakın olmak. Ben sayın Erol Arslan ve ailesine bu modern tesisi inşa ederek Iveco’ya olan inancını gösterdiği için teşekkür ediyorum. Ayrıca her yeni açılan, yenilenen tesis o bölgenin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Ankara’da güçlü bir şekilde olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ