Fiat Ducato’ya, What Van ?’ dan Üç Ödül Birden .

Fiat Ducato’ya, What Van ?’ dan Üç Ödül Birden .
  • Lansman
  • 15 Aralık 2021 13:10
  • A+
    A-

Fiat Professional, yeni ve 2’nci Seviye Otonom Sürüş Destek Sistemleriyle (ADAS) donatılan ilk ticari araç olan Ducato ile “What Van?” tarafından ödüllendirildi. Yeni Fiat Ducato,2022 “What Van?” Ödülleri’nde “Yılın Büyük Hacimli Vanı”ve “Yılın Vanı” seçildi. Ayrıca Ducato’nun elektrikli versiyonu“E-Ducato Minibüs” “Yılın Minibüsü” olarak ödüllendirildi.

Fiat Professional, dünyanın önde gelen ticari araç dergilerinden “What Van?” tarafından düzenlenen 2022 What Van? ödüllerine damgasını vurdu. Ödüller kapsamında “Yeni Ducato”,“Yılın Vanı” ve “Yılın Büyük Hacimli Vanı” seçilirken, “E-Ducato”“Yılın Minibüsü” seçildi.

Jüri üyeleri, kullanıcısına fonksiyonelliğin yanında otomobil konforunda sürüş keyfi sunan ve 2’nci seviye Otonom Sürüş Destek Sistemleri (ADAS) ile donatılan ilk ticari araç olarak yeni Ducato’nun teknolojisini ödüllendirdi. Akıllı Hız Asistanı, Şerit Takip Destek Sistemi ve Trafik Yorgunluk Asistanı gibi teknolojiler, sürüş, hızlanma ve fren anında bağımsız destek sağlayarak yeni Ducato’nun 2’nci Seviye Otonom Sürüş sunmasını sağlıyor. Bunun dışında hız sınırlandırması, yaya ve bisikletli gibi beklenmedik objeleri algılayan Acil Fren Destek Sistemi, trafik işareti tanımlama gibi teknolojiler de sürüş güvenliğine katkı sağlıyor.

REKLAM ALANI

“What Van?” Editörü James Dallas “Fiat Ducato, 2’nci Seviye Otonom Sürüş Destek Sistemleri (ADAS), elektrik destekli direksiyon ile kombinlenmiş daha konforlu sürüş sağlayan yeni manuel şanzıman ve mükemmel dokuz ileri otomatik şanzıman gibi yeni teknolojilerle dikkat çekiyor. Ducato, keyifli sürüş sunan pratik bir ticari araç olarakda ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ