Ford’un avantajlı “0 faiz” fırsatları Haziran ayında da devam ediyor

Ford’un avantajlı “0 faiz” fırsatları Haziran ayında da devam ediyor

Ford’un avantajlı “0 faiz” fırsatları Haziran ayında da devam ediyor

Ford, Haziran ayında ticari modellerde müşterilerine “0 faiz” fırsatı ve peşin alım indirimleri sunmaya devam ediyor. Courier modellerinde de Haziran ayı boyunca Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim Ford müşterilerini bekliyor.

Ticaride yaza özel avantajlı kampanyalar ve “0 faiz” fırsatı

Transit minibüs** modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 55.000 TL, 12 Ay, %0 faiz kampanyasını Haziran ayında da sürdüren Ford, paketten yararlanmayan müşterilerine için 50.000 TL, 12 ay, %0 faizli kredi desteği sunuyor. Buna ek olarak, Haziran ayında Transit Minibüs Okul Taşıtı modelleri için ilk 3 ay ödemesiz 40.000 TL, 12 Ay vade, %0 faiz kredi kampanyası da Ford müşterilerini bekliyor. Ayrıca, Courier*** modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 36.000 TL, 18 ay, %0 faiz kampanyası Haziran ayında da devam ederken, paketten yararlanmayan müşterilere 30.000 TL, 18 ay, %0 faiz kampanyası sunuluyor.

Custom, Transit, Connect ve Ranger modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda ise 24.000 TL, 20 ay, %0 faiz destekli kredi kampanyası sunulurken, kampanyadan yararlanmayan ve destekli krediyi kullanmayan müşteriler için 20.000 TL, 20 ay, %0 faiz destekli kredi kampanyası ve peşin alım indirimleri devam ediyor. %0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşteriler için 2017 Model Transit Van****, Transit Kamyonet, Custom Van, Custom Kombi, Custom Kombi Van müşterileri için %2, Connect ve Ranger modellerinde %1 peşin alım indirimi sunuluyor.

Ford Trucks da Haziran’da faizleri sıfırlıyor, kazançları katlıyor

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks da Haziran ayında düzenlediği kampanyalarla bu yaz da müşterilerine avantajlı ve cazip teklifler sunuyor. Haziran’da Ford Trucks Yol Serisi modellerinde 130.000 TL, 12 Ay ve %0 faiz destekli kredi kampanyası***** devam ederken, Çekici Serisi modellerinde de 200.000 TL, 12 ay, %0 faiz veya 50.000 Euro, 24 ay, %0 faiz destekli iki yeni kredi kampanyası daha müşterilere sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ