IDS iACCOUNT’DAN LOJİSTİKÇİLERE İYİ HABER

IDS iACCOUNT’DAN LOJİSTİKÇİLERE İYİ HABER
  • Genel
  • 28 Şubat 2017 18:04
  • A+
    A-

IDS’nin (International Diesel Service) çığır açan iAccount uygulaması, Avrupalı ve Avrupa’ya hizmet veren Türk nakliye şirketlerine yakıt yönetimi kabiliyeti sağlıyor.

Türkiye’de merkezi olan ve Avrupa’da faaliyetlerini sürdüren nakliyeciler ve karayolu taşımacılığı şirketleri, IDS’nin, gelişmiş teknolojisi sayesinde artık tüm filolarının yakıt tüketimini gerçek zamanlı olarak gözlemleyerek yönetebilecek. Yakıt verimini artırmak ve kaynak tüketimleri konusunda daha fazla güvenlik sağlamak isteyen lojistik firmaları için bir kazanım anlamına gelen bu gelişme, aynı zamanda azalan nakliye masrafları ve emisyon salınımı sayesinde, Avrupalı ve Avrupa’ya hizmet veren Türk üretici ve perakendecilere de fayda sağlayacak. iAccount artık yakıt endüstrisinin en gelişmiş çözümü olan bu teknolojiyi IDS müşterilerine sunuyor. Taşımacıların depo ekipleri, basit çevrimiçi bir gösterge tablosu üzerinden araçlarının anlık hareketlerini ve yakıt tüketimlerini gerçek zamanlı olarak gösteren bir dizi bilgiye ulaşabiliyor. Sistem, bütün faaliyetleri anında tüm ağ üzerinden göndererek merkez ofis ekiplerini sadece kart kullanımı konusunda kontrol sahibi yapmakla kalmıyor, sunduğu üst seviye güvenlik ve detaylı yönetim imkanlarıyla tüm operasyon süreçlerinde güven veriyor.

Elektronik ödeme kartları

Avrupa’nın önde gelen yakıt hizmetleri tedarikçisi olan IDS, taşımacılık alanında faaliyet gösteren müşterilerinin şoförleri için hâlihazırda elektronik ödeme kartları sunuyor. Kartlar, Avrupa’nın ana karayollarındaki 600’den fazla yakıt istasyonunda dizel yakıt satın alırken kullanılabiliyor. IDS müşterileri artık iAccount sayesinde söz konusu kartların şoförler tarafından kullanımını uzaktan kontrol edebilmekle kalmayıp (merkez ofisten kartları bloke etmek, blokajı kaldırmak, kart kapasitelerini ayarlamak, tüm filo için limitler belirlemek), kullanımı neredeyse gerçek zamanlı olarak gözlemleyip yönetebiliyor. iAccount üzerinden yapılan işlemler anında tüm ağ boyunca gönderiliyor. Uygulama, tam güvence sunan eşsiz güvenlik seviyesiyle, yakıt alımına izin verilen istasyonlarının merkez ofis ekiplerince sistemde açılıp kapatılmasına, yapılan işlemlerin neredeyse anında gözlemlenebilmesine, optimum yakıt verimliliği sağlayan rotaların seçilmesinin yanı sıra finansal verilere, fiyat geçmişlerine ve kredi detayları gibi bir çok bilgiye ulaşılabilmesine imkan sunuyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ