İstanbul’un kalbinde yeni istasyon

İstanbul’un kalbinde yeni istasyon
  • Genel
  • 25 Şubat 2019 09:28
  • A+
    A-

700 akaryakıt istasyonu hizmet veren Türkiye Petrolleri, yatırım stratejisi doğrultusunda İstanbul’un en önemli ilçelerinden birinde yeni istasyonunu açtı.

2019 yılını yatırım yılı ilan eden Türkiye Petrolleri, Ocak ayıyla birlikte Türkiye’nin dört bir ilinde birbiri ardına açtığı istasyonlara şimdi de İstanbul’u ekledi. Marka, planladığı İstanbul yatırımlarına ilk olarak MFM Petrol ile başladı. İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Rami’de 2000 m2’lik bir alanda konumlanan Türkiye Petrolleri’nin yeni istasyonu, içerisinde 6 ada barındırıyor. Bu 6 adadan biri LPG’li araçlar için TP Gaz olarak planlandı. MFM Petrol ile birlikte yeni market ve tuvalet konsepti, elektrikli araçlar için şarj üniteleri ile self servis yıkama konsepti de hayata geçti.

ŞARJ İSTASYONU DA VAR

REKLAM ALANI

Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, Satış Direktörü Mustafa Akgül, Yatırım Direktörü Hakan Uçar, Tesisler Direktörü Mehmet Soydan, Pazarlama Direktörü Ulaş Koç gibi Türkiye Petrolleri’nden üst düzey pek çok yöneticinin katıldığı açılışta konuşma yapan Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, bu önemli yatırımla ilgili şunları söyledi: “Tıpkı bu işbirliğimizde olduğu gibi; daha iyi hizmette sınır olmadığını bilerek, vizyonunu geniş tutan, gelişime açık ve başarıda daima emin adımlarla ilerleyen bayilerle birlikte yürümek bizim için büyük mutluluk. Doğru lokasyonda, doğru bayi ile yaptığınız iş birliği her zaman başarıya ulaşır. Bu nedenle ilk olarak MFM Petrol ile birlikte hizmete soktuğumuz self servis yıkama alanımız, elektrikli araçlar için şarj istasyonumuz, yeni market ve tuvalet konseptimiz ile bu istasyonun İstanbul halkı için önemli bir hizmet noktası olacağına eminim. İstasyonumuzun milletimize, memleketimize, ilçemize özellikle de bayimize hayırlı olmasını diliyorum.”

YENİ MARKET KONSEPTİ

MFM Petrol’ün ortaklarından Bakır Melik ve Ferhat Melik ise “MFM Petrol olarak 2013 yılından beri Türkiye Petrolleri’yle iş birliği içinde çalışmaktayız. İstanbul Arnavutköy’deki istasyonumuza ek olarak, Türkiye Petrolleri kanopisi altındaki ikinci istasyonumuz, MFM Petrol Rami Akaryakıt İstasyonu’nu hizmete açmış bulunuyoruz. 24 saat boyunca aynı anda 3 araç yıkama kapasitesine sahip yıkama servisimiz;kişisel bakımdan Türk kahvesine, demleme çaydan araç bakım ürünlerine kadar geniş ürün seçkisi ile 24 saat hizmet veren yepyeni marketimiz ile sadece akaryakıt konusunda değil, müşterilerimizin diğer tüm ihtiyaçlarını karşılama konusunda da hizmet vermekteyiz. Türkiye Petrolleri’nin gücünü arkamıza alarak İstanbul Eyüp ilçesinin en iyi hizmet veren istasyonu olmak için yola çıktık. Başarılı olacağımıza kuşkum yok.” dedi. Türkiye Petrolleri’nin yeni konsept marketi de ilk olarak bu istasyonda hizmete açıldı. Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ bu konsept üzerinde uzun süredir çalıştıklarını ve projeyi ilk olarak MFM Petrol ile hayata geçirdiklerini söyleyerek, bu anlamda heyecanlı olduklarını belirtti: “Uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni market konseptimizi MFM Petrol aracılığıyla tüketicilerimizle buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda,müşteri deneyimini dikkate alarak tasarladığımız bu yeni konsepti 2020 yılı sonuna kadar mevcut istasyonlarımızın tümünde uygulamayı hedefliyoruz. ” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ