ticariden,ticari araç,kampanya,tuanameyda

IVECO’dan Antalya’da heyecan verici buluşma

IVECO’dan Antalya’da heyecan verici buluşma

2 yıl aradan sonra, IVECO yetkili satıcı satış ekipleri ve basın mensupları ile ilk defa yüz yüze buluşarak yeni ürünlerini tanıttı.

IVECO emisyon normlarında Euro VI D’den Euro VI E emisyon normuna geçerken ürün gamında da yenilikler gerçekleştirdi. Sürücü odaklı yeni S WAY ile Euro V E normlarının bile fazlasını karşılayan Daily 2022 model ürünler bu tanıtım faaliyetinin merkezinde yer aldı.

YENİ DAILY TANITILDI

IVECO, sürüş konforunu artıran, sürücüsünü ve yükünü koruyan ve görevin gereksinimlerine uyum sağlayan, sektörde bir ilk olan akıllı elektronik kontrollere sahip benzersiz akıllı pnömatik süspansiyona sahip yeni Daily Air-Pro ailesiyle çığır açıyor.Yeni Daily’nin en son motor teknolojisi ve emisyon sistemi (Uyum Faktörü = 1) yönetmeliklerin ötesinde Euro 6-D Final ve Euro VI-E uyumluluğu sağlıyor. Optimize edilmiş 2.3 litrelik motor, %6’ya kadar yakıt tasarrufu sağlıyor ve zorlu görevler için %15’e kadar tork artışıyla Daily’nin çok yönlülüğünü artırıyor.

AIR-PRO AKILLI SÜSPANSIYON


Yeni Daily, sürücü ve yük için benzersiz şekilde yumuşak ve güvenli bir sürüş sağlamak üzere sürekli olarak kullanım koşullarına uyum sağlayan devrim niteliğindeki AIR-PRO pnömatik süspansiyon ile geliyor. Özel AIR-PRO Sürekli Sönümleme Kontrolü (CDC) ünitesi, yoldaki çukurlara neredeyse anında tepki vererek en iyi ve dinamik tepkiyi vermek için her 10 milisaniyede bir her amortisör üzerindeki ideal basıncı hesaplıyor. %25 oranında daha az titreşim, son derece konforlu bir sürüş deneyimine katkı sağlıyor.

YENİ MANUEL ŞANZIMAN


Yeni Daily, sınıfının en iyisi vites değiştirme ve hassas kavrama ile mükemmel bir sürüş deneyimi sunan yeni 6 vitesli manuel şanzımanı sunuyor. Bu, onu, uzun günlerde direksiyon başında daha fazla konfordan yararlanacak olan şehir içi görevlerdeki sürücüler için favori yapacak. Yeni şanzıman ayrıca toplam sahip olma maliyetinin düşürülmesine de katkıda bulunuyor. 2.3 litrelik motoru 3.0 litrelik motorla aynı debriyajla birleştirmek, en zorlu görevlerde sağlamlığı iyileştirmek ve dayanıklılığı %18’e kadar artırmak mümkün olmuştur. Yeni şanzıman yağ değişimi 350.000km boyunca gerekmiyor ve bakım ve onarım maliyetlerinde %4’e kadar azalmaya katkıda bulunuyor.

EŞSIZ MOTOR YELPAZESI


Yeni Daily, kapsamlı motor yelpazesiyle çok yönlülüğü konusundaki itibarına sadık kalıyor. Her görevde en iyi performansı sunmak için optimize edilmiş iki motor sunan tek araçtır. 116 hp ile 156 hp arasında değişen güce sahip 2.3 litrelik F1A (hafif ve ağır hizmet homologasyonu mevcuttur) ve 160 hp ile 207 hp arasında güç derecelerine sahip 3.0 litrelik F1C. 2.3 litrelik F1A motoru, yakıt ekonomisiyle dikkat çekiyor ve önceki modele kıyasla WLTP çevriminde %6’ya varan yakıt tasarrufu sağlıyor. Yeni manuel şanzıman, %15’e varan bir tork artışı sağlayarak Yeni Daily’nin zorlu uygulamalardaki performansını iyileştirdi ve PTO gereksinimlerine sahip gövde yapımları için çok yönlülüğünü geliştirdi. Yeni Daily, 136 hp ve 350 Nm tork ile güçlü ve hızlı tepki veren bir performans sunan 3.0 litrelik CNG motoruyla sürdürülebilir görevine sadık kalıyor.

YENİ S WAY

S WAY yeni gelişmiş özellikler ile sürücü odaklılığı yeni bir seviyeye taşıyor. Yeni motor ürün gurubu, yeni nesil arka aks, gelişmiş teknolojiler ve ihtiyaçlara göre şekillendirilmiş yenilikçi hizmetler ile filo sahipleri için olağanüstü değer ve üretkenlik sağlıyor. IVECO S-Way, filo sahipleri için ideal çözüm olarak öne çıkarken çevrenin sürdürülebilir dostu ve sürücünün mükemmel yol arkadaşı.

GERÇEK YAKIT VERİMLİLİĞİ


IVECO S-Way, uzun yol görevleri ve filo sahibi için mükemmel bir iş çözümü. Çeşitli geliştirmeler ve özelliklerle yakıt verimliliği ve performans konusunda çıtayı yükselten araç, %3’e varan yakıt tasarrufu sunmakta. Yeni motor ürün grubu, Euro VI/E salınım standartlarını karşılarken hidrojene bitkisel yağ (HVO) gibi ikinci nesil bio dizeller için de %100 onaylı. Cursor 13 ürün grubu iki yeni güç seçeneğine sahip; 490 ve 530. Cursor 11 ve 13 motorlarının verimliliği, artan sıkıştırma oranları ve yeni yanma yönetim sistemi ile geliştirildi.


GÜÇLÜ MOTOR


13 Litrelik motorlar yüksek verimlilikli tek indirgemeli arka akslar ve standart profil lastiklerle mevcut 2.31:1’lik daha uzun arka aks oranı ile eşleştirilmiş. Bu, motor devrini düşük tutmayı sağlayarak uzun mesafede daha yüksek verimlilik sağlıyor. Söz konusu özellikler 490 beygirlik Cursor 13’ü gerçek bir Toplam Sahip Olma Maliyeti şampiyonu yaparken uzun mesafe için IVECO S-Way’i mükemmel araç yapıyor. Ek özellikler IVECO S-Way’in yakıt verimliliğine katkı sunuyor. Yeni Eco Moduna sahip klima enerji harcamasını optimize ederken A sütunlarının yeni aerodinamik kaplaması kabin etrafındaki hava akışını iyileştiriyor.


SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ŞAMPİYONU


IVECO S-Way’in Sıkıştırılmış Doğal Gaz (CNG) ve Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) versiyonları, debriyaj kompresörü ve değişken akışlı direksiyon pompası gibi yakıt verimliliğini daha da arttıran akıllı yardımcılara sahip. Dizel versiyonlarla paylaşılan bu yeni özellikler ve motordaki geliştirmelerle karbondioksit salınımlarında düşüş sağlanmış. Bu, doğal gazlı IVECO S-Way’i uzun mesafe taşımacılık için tartışmasız lider yapıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ