SmartWork serisini tamamlıyor

SmartWork serisini tamamlıyor
  • Genel
  • 2 Ekim 2018 14:17
  • A+
    A-

Hankook, yeni yol içi ve yol dışı kullanımına yönelik yeni lastikleri ile SmartWork serisini tamamlıyor.

Hankook, şantiye serisi olan SmartWork’ü yeni yol içi ve yol dışı kullanımına yönelik lastikleri ile tamamlıyor. SmarWork serisinin yeni üyelerinden AM11 ön aks için, DM11 çeker aks için, TM11 ise treyler aksı için özel tasarlanmıştır. Yeni üyeleriyle birlikte SmartWork serisi yol dışı kullanımında sağladığı mükemmel çekiş gücünün yanı sıra, yol içi kullanımında sunduğu üstün kilometre performansı ile de ön plana çıkmaktadır.

UZUN KİLOMETRE PERFORMANSI

HankookSmartWork serisinin yeni üyeleri AM11, DM11 ve TM11 özellikle şantiyelerde ham madde, çakıl, atık veya benzeri malzemelerin taşınması için kullanılan ve bu sebeple kat ettikleri mesafenin büyük kısmını yollarda kateden şantiye araçları için geliştirilmiştir. Ön aks, çeker aks ve treyler lastikleri hem asfalt yollarda hem de şantiyelerde üstün çekiş gücü ile birlikte yüksek kilometre performansı sunmaktadır. Bunları sadece özel sırt tasarımları ile değil, aynı zamanda özel geliştirilmiş kauçuk karışımı ile sağlamaktadır. Özellikle ön aks olmak üzere tüm pozisyonlarda kullanılabilen SmartWork AM11, zikzak desenli üç ekstra geniş tahliye kanalı ile suda kızaklamaya karşı daha fazla güvenlik sağlamaktadır. Sırt kanallarındaki özel diş blokları taş itici özelliğe sahiptir. Özel tasarımlı kılcal kanallar optimum çekiş gücü sağlarken, eğimli blok kenarları ve diş bloklarındaki özel kanallar daha fazla sağlamlık ve böylece aynı zamanda iyileştirilmiş frenleme performansı ve yol tutuş sunmaktadır. SmartWork AM11 ayrıca kapalı omuz tasarımı ile sürüş dengesi ve dengeli aşınma sağlayarak daha uzun kilometre performansı sağlamaktadır.

AĞIR KIŞ ŞARTLARINA UYGUN

Treyler lastiği TM11 ise yarı açık omuz tasarımına sahiptir. Yanal kanallar lastiğe özellikle çamurlu ve karlı yollar ile şantiyelerde daha fazla yol tutuş sağlamaktadır. Hem SmartWorkAM11 ve hem de SmartWork TM11 M+S-sembolüne sahiptir. SmartWork serisi çeker aks için tasarlanmış olan DM11 ile tamamlanmaktadır. Yönlü v şeklindeki sırt tasarımı, şantiyelerde çamur ve suyun daha iyi tahliye edilmesini sağlamaktadır. SmartWork DM11’in bloklar arasındaki boşluklar daha yüksek bir blok sağlamlığı sunarken, mükemmel bir düz sürüş garanti ederek blokların maruz kalabileceği şok darbelerini emmektedir. Bu sayede lastiğin kullanım ömrü de iyileştirilmektedir. Üç boyutlu kılcal kanallar lastiğe ayrıca daha fazla çekiş gücü vermektedir. SmartWork DM11 kar tanesi sembolü sayesinde ağır kış şartlarında kullanılabilmektedir.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ