Köknar Uluslararası Taşımacılık Filosuna 15 Adet Volvo Trucks Ekledi

Köknar Uluslararası Taşımacılık Filosuna 15 Adet Volvo Trucks Ekledi
  • Genel
  • 4 Eylül 2019 16:22

Temsa İş Makinaları, Türkiye’nin önde gelen uluslararası frigorifik taşımacılığının öncü firması Köknar Group’a 15 adet Volvo FH 460 HP 4X2 çekici satışı gerçekleştirdi.

Sayı 60’a Yükseldi

Frigorifik araçlarla uluslararası taşımacılık faaliyetlerinde Türkiye’nin önde gelen lojistikfirması Köknar Group, uzun yol taşımacılığında yüksek performansı, konforu ve verimliliği ile öne çıkan Volvo FH 460 HP 4X2 çekicilerinden 15 adet satın aldı.

Çekicilerin teslimatı İstanbul Anadolu Yakası Volvo TrucksYetkili Servisi ArtıfeServisOne’da gerçekleşti. Bu alım sonrası Köknar Uluslararası Taşımacılık’ın tamamı Volvo markalı araçlardan oluşan filosunda araç sayısı 60 oldu. Temsa İş Makinaları’nın çözüm odaklı hizmet şirketi olma bakış açısıyla müşterilerine sunduğu Volvo TrucksMavi Kontratimkanından ve Volvo Finans’ın finansman desteğinden faydalanan Köknar Group, tüm koruyucu bakım işlemlerinden faydalanabilecek ve önceden üzerinde anlaşılan bir servis planına sahip olması nedeniyle güven içinde olacak.

Yakıt Verimliliği Artıyor

Köknar Group’un teslim aldığı, yeni Euro6 Step-D yönetmeliğine uygun olarak üretilen Volvo FH 460 HP 4X2 çekicilerde,yeni emisyon standartlarını yerine getirmek için güncelleştirilmiş motor yazılımı ve egzozgazı filtreleme sisteminde geliştirilmiş kaplama bulunuyor. Ayrıca motorlarda yeni VDS-4,5motor yağı ve iç sürtünmeleri azaltan yeni piston yağ segmanı da kullanılıyor.

Bu güncellemelerle yeni emisyon standartları en iyi şekilde karşılanırken, yakıt verimliliği de artıyor. Bunların yanı sıra araçlarda bulunan I-Shift şanzıman ve yakıt odaklı uzun yol taşımacılığına uygun yazılım, güçlü VEB+ yardımcı fren sistemi, ADR taşımacılığına uygun opsiyon paketi, uyarlanabilir hız sabitleyicisi (ACC) ve acil frenleme sistemi ile beraber önden çarpışma önleyici ikaz sistemi, şerit takip desteği ve şerit değiştirme desteği gibi güvenlik donanımları da Köknar Group’un özellikle uluslararası taşımacılıkta ihtiyaç duyduğu güvenlik, konfor ve kazanç gibi beklentilerini karşılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ