Konforlu pick-up Renault Alaskan

Konforlu pick-up Renault Alaskan
  • Genel
  • 11 Temmuz 2019 11:12
  • A+
    A-

Alaskan’ın göze çarpan tasarımı pick-up dünyasında öne çıkıyor. Alaskan, dinamik ön ucu, ayırt edici aydınlatma imzası ve atletik duruşu sayesinde Renault markasının görsel kimliğini tamamen benimsiyor.

Dinamik Stiliyle Dikkat Çekiyor

Renault’nun yeni pick-up’ı, krom kaplamalı büyük bir ızgarayla karakterize edilmiş. Krom alt kiriş, ızgaranın dinamik tasarımının altını çizerek ızgara ile tampon arasında doğal bir görsellik oluştururken aynı zamanda motor kapağının kas çizgileri, Renault Alaskan’ın sert çekiciliğini vurguluyor.

REKLAM ALANI

Full-LED aydınlatma

Alaskan’ın C şeklindeki farları,araca daha iddialı ve farklı bir görünüm kazandırıyor.LED ‘Pure Vision’ farlar,markanın görsel kimliğini güçlendirmekle kalmayıp kısa ve uzun farların çift işlevini yerine getiriyor.

Alaskan’ın Full-LED teknolojisi güneş ışığına benzer şekilde üretilen aydınlatmasının çarpıcı tasarımının ötesinde, araç farlarının geleneksel halojen ampullere göre% 20 daha güçlü olmasını sağlıyor,bu da sürücülere daha iyi bir görüş açısı kazandırıyor.

Sağlam ve konforlu

Son teknoloji ürünü beş kollu arka süspansiyonu ve özellikle sağlam şasesi ile Alaskan, her türlü koşulla başa çıkabilecek kadar güçlü iken aynı zamanda cömert, pratik ve çok yönlü bir kargo alanının yanı sıra geniş ve konforlu kabini sayesinde sürücüye rahat bir yolculuk sunuyor

Beş bağlantılı arka süspansiyonu sayesinde Renault Alaskan, SUV segmentine yakın seyahat konforunu garanti eden çok az sayıda pick-up’tan biri.

Bu yeni beş bağlantılı arka süspansiyon, tüm yolcular için birinci sınıf konforun yanı sıra, aracın arazi kabiliyetlerinden veya sağlam özelliklerinden ödün vermeden mükemmel bir sürüş sağlamakta.

Olağanüstü arazi yeteneği

Renault Alaskan, her türlü arazi tipine uygun olacak şekilde tasarlanırken en zorlu rotaları bile keşfederken size(İki tekerlekten çekiş -2WD-, Yüksek oranlı dört tekerlekten çekiş -4H-ve Düşük oranlı dört tekerlekten çekiş -4LO-) olmak üzere 3 farklı sürüş modu sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ