MACERA İÇİN HANNOVER’DE

MACERA İÇİN HANNOVER’DE
  • Genel
  • 7 Eylül 2016 13:52

Renault Trucks, 22-29 Eylül tarihleri arasında Hannover’de düzenlenecek IAA 2016 Fuarı’nda tüm ürün yelpazesini sergileyecek.

Renault Trucks, 22-29 Eylül 2016 tarihleri arasında Hannover’de 66.’sı düzenlenecek IAA fuarı kapsamında 9 ayrı aracını sergileyecek. Uzun yol, inşaat, dağıtım, ralli kamyonları ve animasyonlar, altın markanın tarihi sağlamlığının kanıtı olacak. Ziyaretçiler, uzun yol çekicilerinde T520 serisinin özel üretimi olan Renault Trucks T Maxispace High Edition modelini görebilecek. Ayrıca T High serisi çekicinin kabinine oturarak geçen yıl düzenlenen Hannover fuarında 2015 yılının uluslararası kamyonu olarak oylanan aracın ergonomisi ile görüş mesafesini değerlendirebilecek ve konforunu test edebilecekler.
Renault_Trucks_2

Modifiye edilecek

Ayrıca Renault Trucks standının ziyaretçileri, kamyon modifikasyonu ile ilgili yapılacak « Pimp my truck! » (« Kamyonumu baştan yarat! ») atölye çalışmalarına katılma şansını da bulacak. Bu atölye çalışmaları boyunca Nürburgring’deki Truck-Grand-Prix’te “Avatar” isimli kamyonları ile derece kazanan Truck Tuning Center’dan Sven Punke, Marcel Barth ve ekibi, Renault Trucks’ın kendilerine ayırdığı 300 m2’lik alanda çalışıyor olacaklar. Fuar boyunca Renault Truck T High çekici üzerinde hava fırçası kullanımından, parça söküp takmaya, hatta sürücü kabinin iç döşemesine kadar birçok modifikasyon işlemi uygulanacak. Katılımcılar, modifikasyonları ve kullanılan aksesuarları gözlemlemekle kalmayacak aracın sağlamlığını da deneyimleyecekler.
Renault_Trucks_1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ