MAN hafif ticariye giriyor

MAN hafif ticariye giriyor
  • Lansman
  • 28 Aralık 2018 17:54
  • A+
    A-

MAN ürün yelpazesine ‘hafif’ dokunuş yapıyor. Türkiye’de ilk kez görücüye çıkan MAN TGE, her türlü yük taşımacılığına hizmet verecek kapasiteye ulaştı. TGE’nin, MAN’ın 3 ile 44 ton teknik kapasite aralığındaki geniş ürün gamını tamamlayarak, her türlü yük taşımacılığına hizmet verecek.

MAN’ın hafif ticari araç portföyünü oluşturan MAN TGE’nin ilk tanıtımı, “O sadece VAN değil, tam anlamıyla bir MAN” sloganı ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin geleneksel Yılsonu Değerlendirme Toplantısı’nda yapıldı. TGE’nin, MAN’ın 3 ile 44 ton teknik kapasite aralığındaki geniş ürün gamını tamamlayarak, her türlü yük taşımacılığına hizmet verecek geniş bir yelpazeye taşıdığını belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Hafif Araç Satış Müdürü Cumhur Kutlubay, sözlerine şöyle devam etti: “Yeni MAN TGE’yi birkaç cümle ile tanımlamak gerekirse; uzun yıllar ağır yüklerin üstesinden beraber geldiğimiz kamyon müşterilerimiz ve üst düzey konforu ilke edinmiş; bunu MAN’ı tercih etmekle açıkça göstermiş olan otobüs müşterilerimiz, bunun yanında daha önce MAN markası ile hiç tanışmamış, konforumuzu tecrübe etmemiş, yeni hafif ticari araç müşterilerimiz için tasarlanmış yeniliklerle dolu bir araçtır.”

4X4 SEÇENEĞİ DE VAR

REKLAM ALANI

Cumhur Kutlubay, aracın özelliklerini şöyle aktardı: “9,3 ile 18,4 metreküp aralığındaki taşıma hacmi, 3,0 – 5,5 ton yük taşıma kapasitesi, 16-19 koltuk yolcu koltuğu sayısı, önden çekiş, arkadan itiş ve 4×4 çekiş sistemi seçenekleri ile ülkemiz müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğumuz Yeni MAN TGE’nin, segmentinde standartları yeniden tanımlayacağından emin olabilirsiniz. Yeni MAN TGE aracımız, Polonya Wrzesnia’da günümüz teknolojisinin elverdiği en yüksek standartlara sahip tesiste, çok profesyonel ve organize bir ekip tarafından üretiliyor. Üretim kalitesi ile bu alandaki standartları da farklı bir noktaya taşımış bulunuyor.”

ZENGİN STANDART DONANIM

Yeni MAN TGE aracımızı tasarlarken her detayı, her eklentiyi önce güvenlik diyerek aracımızın bir parçası haline getirdik. Hiçbir kazanımın, müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın güvenlerini kazanmaktan daha önemli ve kalıcı olmadığının her zaman bilincinde olduk. Bu detaylı ve kapsamlı çalışmalar sonucunda tüm araçlarımızda Acil Durum Fren Desteğini (EBA) standart donanıma ekleme kararı aldık. EBA sistemi, mesafe sensörleri sayesinde; seyir halinde, çevresindeki araçları kontrol etme ve acil durumlarda otomatik frenleme yaparak durma mesafesini kısaltma becerileri ile sürücü ve yolcu güvenliğini artırmaktadır. Böylelikle ağır kaza ve hasarların önlenmesine ciddi anlamda katkı saylayarak, hem sürücülerin ve yolcuların can güvenliğine katkı yapmakta, hem de kazaları engelleyerek veya şiddetini ciddi oranda azaltarak, bakım ve onarım maliyetleri konusunda firmalara tasarrufu sağlamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ