MAN LION’S COACH 2+1 VIP: 19 YILLIK 2+1 DENEYİMİNİN ESERİ

MAN LION’S COACH 2+1 VIP: 19 YILLIK 2+1 DENEYİMİNİN ESERİ
  • Genel
  • 23 Nisan 2022 11:41

250 yılı aşkın süredir dünyada ve tam 56 yıldır da Türkiye’ de, ileri teknolojisi, üretim kalitesi ve  yenilikçi yaklaşımlarıyla, ağır ticari araçlar sektörünün en rekabetçi markası konumundaki MAN, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en doğru ürünleri sunma geleneğini devam ettiriyor.

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

Türkiye’nin ilk 2+1 VIP yerleşimli otobüsünü MAN S2000 modelinde geliştirerek 2003 yılında turizm sektörün hizmetine sunmuştuk. 2003 yılında ilk defa pazara sunmuş olduğumuz 2+1 VIP otobüsünden sonra geçen 19 yılda, elde ettiğimiz deneyim ve sektörden gelen talepler ışığında en son teknoloji ve yeniliklerle güçlendirilmiş 2+1 VIP otobüsümüzü sektörün hizmetine sunmaya devan ediyoruz.

Ürünlerimizi, piyasa koşullarını ve sektörün ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştiriyoruz

Zaman içerisinde yoğunlaşan rekabetin getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda, artan müşteri beklentilerine paralel olarak yeni nesil 2+1 VIP koltuklu MAN Lion’s Coach otobüsümüzün esnek çalışma alanı sağlayan düz zemini sayesinde konfordan da taviz vermiyoruz. Üstelik ileri teknoloji ile üretilen yeni nesil ultra ince koltuklarımız sayesinde, yolcu konforunu daha da ileri seviyeye taşıyoruz.  Yeni nesil VIP koltukların ultra ince yapısı konfor standardından taviz verilmediği gibi, aracı daha da hafifleterek yakıt tüketiminin düşürülmesine de katkı sağlıyor. Gerçek VIP yolcu koltukları ile donatılmış son model MAN Lion’s Coach tipi otobüsleri öne çıkan bazı özellikleri şöyle sıralanabilir;

Euro 6e egzoz emisyon normuna uygun ekonomik motorlar,

Motor ve tahrikli aks ile uyumlu çalışan otomatikleştirilmiş şanzıman

MAN Efficient Cruise  – MAN’ın tescilli topografik navigasyonlu sürüş sistemi

Yol şerit takip sistemi

Acil durum fren sistemi ve acil durum sinyal ışıkları

LED Gündüz farları ve tam LED farlar

Koyu renkli yan camlar ve ısıtılabilir (rezistanslı) ön cam

Sıcak-Soğuk ayarlı, bağımsız sürücü yatak kliması

Paslanmaya ve çürümeye karşı Kataforez (KTL) boya kaplı iskelet

VIP yolcu koltukları

– Piyasadaki en geniş arkalık ve oturma yeri

– Ergonomik sırt dayama bölümü

– PED uygulaması ile artırılmış konfor

– Hareketli ve yanları katlanabilir kafalıklar

– 10” gömülü ekran montajına uygun arkalık tasarımı

Teknolojide de öncü

MAN firması çalışanı Rudolf Diesel’in 1897 yılında Dizel motoru icat etmesiyle başlayan teknolojik yolculukta liderliği elden bırakmayan MAN, en son teknolojileri güvenilir, konforlu, ekonomik ve dayanıklı ürünlerle Türk halkının hizmetine sunmaya devam ediyor.

MAN otobüsleri; düşük işletme giderleri, yakıt ekonomisi, yüksek taşıma kapasiteleri ile firmaların, dayanıklılığı ve konforu ile de yolcuların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Edilmesini sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ