MAN orijinal yağ ile korunacak

MAN orijinal yağ ile korunacak

MAN araçlarının tüm ihtiyaçlarına yönelik ileri teknoloji ve yüksek normlarda üretilen MAN Orijinal Yağları – MAN Genuine Oil’in Türkiye Lansmanı, gerçekleştirildi.

MAN Genuine Oil Lansmanı’na MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Şinasi Ekincioğlu evsahipliği yaparken, Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürü Seyfettin Uzunçakmak ve iki şirket yetkilileri de toplantıda hazır bulundular. MAN’ın 250 yılı aşan köklü geçmişi ile üretim ve mühendislik alanındaki en önemli küresel markalardan biri olduğuna vurgu yapan Tuncay Bekiroğlu, “Bugün burada bu önemli konuda, MAN Orijinal Yağları – MAN Genuine Oil’in lansmanı için bir arada bulunuyoruz. MAN ve Shell & Turcas gibi iki küresel markanın bilgi birikimi ve tecrübesinin ortaklaşa eseri olarak, motor, şanzıman ve aks yağları için uygulanan yüksek MAN normlarını fazlasıyla karşılayan üstün nitelikli MAN Orijinal Yağları’nı geliştirdik ve kullanıma sunuyoruz” dedi.

TÜRKİYE’DEKİ GÜCÜ ARTACAK

REKLAM ALANI

Seyfettin Uzunçakmak, MAN ile gerçekleştirilen iş birliği ile birlikte Shell & Turcas’ın Türkiye pazarındaki gücünü daha da artırmış olduğunu söyledi. Küresel çapta öncü kamyon ve otobüs üreticisi MAN ile Türkiye pazarında iş birliği yapmaktan duydukları memnuniyeti vurgulayan Seyfettin Uzunçakmak, “Madeni yağ tedarik zincirinin tamamında faaliyet gösteren Shell; yenilikçi yaklaşımı ve Ar-Ge’ye yaptığı yatırımın bir sonucu olarak hem küresel hem de yerel markalar tarafından iş ortağı olarak tercih ediliyor” şeklinde konuştu. MAN’ın üstün nitelikleri araçları ile olduğu gibi satış sonrası hizmetlerde de “ömür boyu iş ortakları” olarak kabul ettiği müşterilerine en ideali, en iyiyi sunma amacında olduğunu vurgulayan Şinasi Ekincioğlu da, “MAN Orijinal Yağları-MAN Genuine Oil de bu yaklaşımla geliştirildi. Alanlarında uzman MAN ve Shell & Turcas mühendislerinin uzun ve titiz çalışmaları sonucu geliştirilen MAN Orijinal Motor Yağları, MAN’ın motor yağları (MAN 3277, MAN 3477, MAN 3677) şanzıman yağları (MAN 341 Z5) ve aks yağları (MAN 342 S1) için uyguladığı yüksek MAN normlarını fazlası ile karşılıyor. Tüm MAN Orijinal Yedek Parçaları ile mükemmel uyum sağlayan ve premium sınıfta bir kaliteyi sunan bu yağların piyasada eşdeğeri bulunmuyor, sadece MAN Yetkili Servisleri’nde ulaşılabiliyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ