MERCEDES-BENZ TÜRK SERVİSLERİ İLK GÜN GİBİ ONARIYOR

MERCEDES-BENZ TÜRK SERVİSLERİ İLK GÜN GİBİ ONARIYOR
  • Genel
  • 25 Kasım 2017 08:30
  • A+
    A-

Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Ürün Grubu, yetkili servislerine 6 ay süren bir eğitim başlattı. Eğitimi başarıyla tamamlayan Koluman Ankara ve Mengerler Ankara şubeleri “Otobüs ve Kamyon Üretici Standardında Hasar Onarım Merkezi” ünvanını almaya hak kazandı.

Bu yıl kuruluşunun 50. Yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en doğru hizmetleri sunmaya ve sunduğu servis ve hizmetleri genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda yetkili servislerine 6 aylık bir eğitim veren Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Ürün Grubu, eğitimi başarıyla tamamlayan yetkili servisleri “Otobüs ve Kamyon Üretici Standardında hasar Onarım Merkezi” 1 Kasım günü gerçekleşen ödül töreninde ilk sertifikalarını verdi. Müşterilerin araçlarının hasarlanması durumunda ilk günkü gibi güvenle ve konforla yola devam edebilmesi amacıyla bir çalışma başlatan Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Ürün Grubu, yetkili servislerine 6 ay süren bir eğitim vererek, servislerinin üretici standardlarında kaporta onarımını mümkün kılıyor. Eğitim kapsamında, ekipman kontrolleri ile servislerin yerinde eğitimi sağlanırken, yetkili servislerindeki kaporta teknisyenleri Mercedes-Benz Türk Hoşdere Fabrikası ve Pazarlama Merkezi eğitim bölümlerinde Mercedes-Benz Kaporta Teknisyeni eğitiminden geçiyorlar.

REKLAM ALANI

6 aylık çalışma sonucu ortaya çıkıyor

Mercedes-Benz yetkili servislerinde 6 aylık bir çalışma sonucunda kaporta ve boya onarım süreçlerinin hızlanması, kalitesinin daha da artması ve ekipman optimizasyonu alanlarında çalışmalar yürütülüyor ve süreçleri başarı ile tamamlayan yetkili servisler “Otobüs ve Kamyon Üretici Standardında Hasar Onarım Merkezi” ünvanını almaya hak kazanıyor. Sertifikalı servisler tarafından onarılan araçlara da “Üretici Standardında Onarım Sertifikası” veriliyor. Bu sertifika, araçların fabrika standardında, orijinal parçalar ile Mercedes-Benz Türk “Sertifikalı Kaporta ve Boya Teknisyenleri” tarafından onarıldığını ve fabrika çıkışında olduğu gibi tüm güvenlik performans ve konfor özelliklerine sahip olduğunu temin ediyor. Bununla birlikte müşterilerin araçlarındaki hasar onarımları Mercedes-Benz Türk’ün 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi altında oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ