Milli & yerli, yüzde 100 elektrikli: TRAGGER

Milli & yerli, yüzde 100 elektrikli: TRAGGER
  • Genel
  • 26 Ocak 2019 15:30

Rasyonel bakış açısı, fonksiyonellik, teknoloji, kalite ve yenilikçi yaklaşımlar ile marka değerlerini belirleyen CDMMobil, milli ve yerli yüzde 100 elektrikli hizmet aracı TRAGGER’ın üretimine başladı. Teknolojiyi ulaşılabilir ve ekonomik bir hale getirme vizyonu doğrultusunda otomotiv sınıfı elektrik motoru ve lithium-ion paketi konularında Ar-Ge projeleri yürüten şirketin fokus alanı çok fonksiyonlu elektrikli iş araçları. TRAGGER markalı araçlar, otomotiv sektöründe tecrübeli mühendislerden oluşan bir ekiple inovatif tasarım ve ileri mühendislikle geliştirildi ve Bursa’da üretiliyor.

İnsan ve çevre odaklı sürdürülebilir gelecek doğrultusunda dünyanın dört bir yanında, özellikle kapalı alanlarda, fosil yakıtlı araç ve cihazların kullanımı azalmaya başladı. Buradan hareketle CDMMobil, ileri mühendislik ve tasarımı birleştirerek insanların ve işletmelerin lojistik alandaki ihtiyaçlarına uygun olarak TRAGGER’i tasarladı.

Yüzde 100 elektrikli, çevre dostu ve çok fonksiyonlu bir hizmet aracı olan TRAGGER, şaşırtıcı kıvraklığı, ideal boyutları ve yüksek çalışma performansıyla özellikle havaalanları, fabrikalar, hastaneler, turizm alanları ve lojistik alanlar gibi noktalarda segmentinin en ideal ve en yeni aracı olma özelliğine sahip. Türk tasarımcıları tarafından Form-Follows-Function yaklaşımı ile tasarlanan ve titiz Türk mühendisliğinin ürünü olan aracın elektrik donanımının tamamı Türkiye’den sağlanıyor.

7,4 kW’lik motoru ile tek şarjda 6 saat hizmet verebilen TRAGGER’in 700 kg yük taşıma ve 2 ton çekme kapasitesi bulunuyor. Yüklü halde yüzde 17’lik eğimi tırmanma yeteneğine ve 2,8 metrelik dönme çapına sahip 3.114 mm uzunluğundaki araç hızlı ve yavaş olmak üzere iki farklı hız modunda yol alabiliyor. TRAGGER’in 240 Ah’lik bataryası, 220 V’lik geleneksel şebeke akımıyla 6 saatte yüzde 100 dolmakla birlikte batarya paketi de hızlı değişim için Quick-Drop özelliği sunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ