MOOBLE HOUSE, Tekerlekli küçük evler dünyayı evinizin arsası yapıyor.

MOOBLE HOUSE, Tekerlekli küçük evler dünyayı evinizin arsası yapıyor.
  • Genel
  • 10 Eylül 2019 14:46

Dünyada Tiny house adıyla bilinen, tekerlekli küçük evler, sevimliliği ve konforuyla , herkese keşke bende bir tane alıp, bir arsaya koysam dedirtiyor. İmarlı veya imarsız olmasına bakmaksızın, adeta tüm dünyayı sizin evinizin arsası haline getiriyor.

Tiny house, araç mı yoksa ev mi sorusunu düşündürüyor. Plakalı ve ruhsatlı ticari bir araç olması ama bunun yanında bir evin mutfağının, banyosunun, yatağının, kanepesinin konforunu sağlaması yürüyen evim cevabını verdirtiyor. Doğanın içinde konfor şartları yüksek bir yaşam birimi olan yürüyen evler, sağlam yapıları ve donanımları ile ön plana çıkıyor.

Tiny house sadece yazın değil, coğrafyasına uygun yapılan izolasyonu sayesinde dört mevsim kullanılabiliyor. Az katlı, bahçeli, manzarası güzel, kolay temizlenen bir evim olsa hayalini gerçekliyor.

Çocuklarını apartman çocuğu olmaktan kurtarmak isteyenlere de çok iyi bir alternatif olarak görülebilir. Tiny House’da yeşille iç içe bir hayat yaşayabilirsiniz.

Mooble House da işte bu keyifli trendin Türkiyede ki en son üyesi olarak Tiny House kültüründeki yerini aldı. Üretim teknolojisi ve zengin donanımı ile konforlu ve her türlü koşula dayanıklı Mooble House, 45 günde üretiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ