Otokar Tempo artık daha konforlu, daha şık ve kullanımı daha kolay

Otokar Tempo artık daha konforlu, daha şık ve kullanımı daha kolay

Personel ve servis taşımacılığı için özel olarak geliştirilen Otokar Tempo yenilendi. Daha şık ve modern görünmenin yanı sıra artık daha da konforlu hale getirilen Tempo, kullanıcıların daha hesaplı araç talebine hitap etmeye devam ediyor.

Otokar+TEMPO3

Koç Topluluğu şirketi Otokar, hafif ve aerodinamik gövdesinin yanı sıra optimize edilmiş güç paketi ile mükemmel bir yakıt ekonomisi sunan Tempo modelini yenileyerek daha modern tasarıma, daha konforlu özelliklere kavuşturdu. Servis ve kısa mesafe taşımacılığı alanında uzun yıllardır pazar lideri olan Sultan’ın yanına eklenen Tempo modelinin iç ve dış tasarımının yanı sıra aktarma organlarına da yeni özellikler geldi. Bundan böyle standart olarak havalı debriyajla donatılan Tempo’nun vites kolu da kısaltıldı. Tamamen beyaz bir ön yüze kavuşan araçta artık halı zemin standartken bir diğer yenilik ise tamamen yeni ön konsol. Burada kullanılan bordo renkli zarif kaplama, ön cam üzerinde bulunan dijital saat çevresinde de kendine yer buluyor.

REKLAM ALANI

Otokar+TEMPO2

Müşterilerimizi dinliyor ve ürünlerimizi buna göre yeniliyoruz

Pazara sunulduğundan bu yana hafif ve aerodinamik gövdesiyle Tempo’nun mükemmel bir yakıt ekonomisi sunduğunu belirten Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, “Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs markası Otokar olarak müşterilerimizin beklentilerini dinliyor ve hem yeni ürün hem de mevcut ürünlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. Tempo modelimizi de bu doğrultuda yeniledik ve daha zarif, daha konforlu ve daha kolay kullanılabilir kılmak istedik. Düşük yakıt tüketimi ve performansı ile ön plana çıkan aracımız, taşımacılıktaki temel konfor ihtiyaçlarına odaklanırken düşük işletme giderleri ve uygun satınalma fiyatını sürdürmeye devam ediyor. Sunduğu güvenlik ve dayanıklılıkla Otokar standartlarını taşıyan Tempo ile otobüs pazarındaki güçlü konumumuzu sürdüreceğimize inanıyoruz” dedi.

Otokar+TEMPO5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ