Prometeon’un yeni lastikleri ‘güven’ garanti ediyor

Prometeon’un yeni lastikleri ‘güven’ garanti ediyor
  • Genel
  • 28 Ekim 2019 17:32

Prometeon, ‘MC01’ serisi lastikleri ile şehir içinde en uzun mesafeleri kat eden otobüslerin vazgeçilmezi olacak. ‘MC01’ lastikleri aynı zaman güvenli bir sürüşü de garanti ediyor.

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, ‘MC01’ serisi lastikleri ile şehir içinde en uzun mesafeleri kat eden otobüslerin vazgeçilmez yol arkadaşı olacak. ‘MC01’ lastikleri dayanıklılık, uzun ömür ve güvenlik özellikleri ile öne çıkıyor.

ARTIRILMIŞ TAŞIMA KAPASİTESİ 

Bir önceki nesline göre taşıma kapasitesi yaklaşık yüzde 6 artan seri, şehir içi taşımacılık yapan 6 lastikli bir otobüste bin 400 kilograma kadar artırılmış yolcu/yük taşıma kapasitesi sunuyor. ‘MC01’ lastikleri aynı zaman güvenli bir sürüşü de garanti ediyor.

YÜKSEK KİLOMETRE PERFORMANSI

Kauçuk hareketini azaltmak için yenilikçi merkezi sırt geometrisine sahip olan ‘MC01’ serisi, düşük dönme direnci ve yüksek kilometre performansı ile dikkat çekiyor. Yakın sırt blokları düşük dönme direnci sağlarken, gürültü seviyesini de en aza indirgiyor. Taşları tahliye etmek ve karkasın hasar görmesini önlemek için özel olarak tasarlanan bir kanal geometrisine de sahip olan seri M+S ve 3PMSF (kar tanesi) etiketlemesine de sahip. Bu sayede kullanıcılarına 4 mevsim kısa fren mesafesi, üstün güvenlik ve çekiş gücü sunuyor. Serinin ek kauçuk eklenerek artırılmış yanak kalınlığı ise, şehir içi yolcu taşımacılığında sıkça karşılaşılan yüksek darbe ve sert sürtmelere karşı maksimum dayanıklılık ve üstün koruma sağlıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ