SEKTÖRÜN İDDİALI İSMİ AUTOMECHANİKA İSTANBUL İÇİN HAZIR

SEKTÖRÜN İDDİALI İSMİ AUTOMECHANİKA İSTANBUL İÇİN HAZIR
  • Genel
  • 28 Mayıs 2022 09:40

Türkiye’nin önde gelen Dış Ticaret&Mümessillik firmalarından biri olan KCS Dış Ticaret, otomobil satış sonrası pazarında Türkiye’nin en büyük ticaret fuarı olan Automechanika İstanbul’a katılım sağlayacak. 2-5 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan Automechanika İstanbul’da 1. Salon No.A185’te yer alacak olan KCS Dış Ticaret, tescillenmiş kendi markası olan PAKCS ile teknolojisi, kalitesi ve yenilikçi yaklaşımını otomotiv sektörünün profesyonellerine sergileyecek.

KCS Dış Ticaret, 6 ilde, 17 ayrı lokasyon ile 35 dünya markasının bayilik ve distribütörlüğünü yapan; satış, satış sonrası, yedek parça, ikinci el ve sigorta hizmetlerinden oluşan kapsamlı hizmet yelpazesi sunan Koçaslanlar Holding kuruluşudur ve 2016 yılından bu yana Türkiye’nin tamamına hizmet vermektedir. Ağır vasıta, treyler, otobüs, minibüs, hafif ticari ve binek araçlara ait orijinal yedek parçaları ile PAKCS markasına ait eşdeğer yedek parçaların yurtiçi ve yurtdışı toptan pazarlama faaliyetlerinde bulunan KCS Dış Ticaret, tescillenmiş kendi markası olan PAKCS ile 10.000 kaleme yakın orijinal, yan sanayi yedek parça ve sarf malzemelerini bünyesinde bulundurmaktadır.

KCS’nin PAKCS markası ile 10.000 kaleme yakın orijinal, yan sanayi yedek parça ve sarf malzemelerini bünyesinde bulundurduğunu vurgulayan KCS Dış Ticaret Genel Müdürü Behçet Murat Turhan, “Koçaslanlar Grup bünyesinde siz müşterilerimizin toptan ve perakende yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olan KCS şirketimiz, her yıl üzerine koyarak iç ve dış pazarlarda büyükmekte, mesafe tanımadan iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Rakiplerine göre çok markalı yapısıyla ağır vasıta ve ticari araç sektöründe istisna bir konuma sahip olan KCS, kendi markası PAKCS ile kaliteli ve rekabetçi yapısıyla müşterileri için sürdürülebilir çözümler üretmekte, kazanç anahtarı olmaktadır. PAKCS, sektörün en bilinen ağır vasıta markalarına yönelik, bakım, kaporta, mekanik, elektrik gibi ana ürün ailelerini tamamlayan geniş yelpazede referanslardan oluşmaktadır. Türkiye ve ihraç pazarlarında mali mesuliyet sigortasıyla  tahkim edilmiş olan PAKCS markamız Türkiye’nin belli başlı sanayi şirketlerinde üretilmekte, ve ticari araç sektöründeki ana üreticilerle benzer kalite standartlarını taşımaktadır. Kalitemizi ve sizler için çözüm paketlerimizi  İstanbul Automechanika Salon 1’de olan standımıza ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Sizleri KCS/PAKCS standımızda bekliyoruz. Automechanika İstanbul için hazırız.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ