TERCİHİ TURCKMARKET OLDU

TERCİHİ TURCKMARKET OLDU

Ford Trucks’ın 2.elde güvenli adresi TruckMarket, Kızılay’ın “Kan Bağışı Hayat Kurtarır” projesi kapsamında Yaşarlar Lojistik’e 16 adet Ford Trucks 2.el aracın teslimatını gerçekleştirdi. Ford Trucks araçlar, Kızılay’ın “Kan Bağışı Hayat Kurtarır” projesi kapsamında Türkiye’yi dolaşacak.

Lojistik, inşaat ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Yaşarlar Lojistik, Kızılay’ın ‘’Kan Bağışı Hayat Kurtarır’’ projesi kapsamında kullanılmak üzere 16 adet ikinci el Ford Trucks aracı ile filosunu güçlendirdi. Araçlar, Yaşarlar Lojistik’e törenle teslim edildi. Ankara Keresteciler Sanayi Sitesinde düzenlenen törene Yaşarlar Lojistik Yetkilileri Yaşar Kaküllü ve Metin Doğan ve diğer firma çalışanları, Tan Oto Satış Müdürü Gökhan Güler, TruckMarket Danışmanı İbrahim Bozdağcı, Ford Trucks TruckMarket Bölge Müdürü Özgür Dağgeçen ve diğer bayi çalışanları katıldı.

DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ

REKLAM ALANI

Satışa sunulduğu pazarların standartlarına uygun olarak Ford Otosan mühendisleri tarafından geliştirilen Ford Trucks modelleri, yurtiçi ve uluslararası taşımacılık ve inşaat alanında faaliyet gösteren müşterilerin beklentilerine uygun olarak; Ford Trucks’ın DNA’sında yer alan güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip olarak üretiliyor. Ford Trucks modelleri, kullanıcısına yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin konforunu güncel teknolojilerle bir arada yaşatıyor.

50 ÜLKEYE İHRACAT

Ford Trucks modelleri 1,1 milyon m2’lik alana sahip olan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda üretiliyor. Yurtiçinde 30 yetkili satıcı, yurtdışında 20 distribütör ile müşterilere ulaşırken; Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da 50’ye yakın ülkeye ihraç ediliyor. 1.500 kişiye istihdam sağlayan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda aynı zamanda Euro 6 normlarına uygun, çevre dostu Ecotorq motorun üretimi yapılıyor. Türkiye’nin kendi markasıyla kendi motorunu üreten tek ağır ticari markası olan Ford Trucks, yüzde 70 yerlilik oranı ile Türkiye ekonomisine yüksek katma değer sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ