Süha & RH Turizm, Continental’i tercih etti

Süha & RH Turizm, Continental’i tercih etti
  • Genel
  • 17 Ocak 2020 12:44

Kayseri’nin önde gelen yolcu taşıma şirketleri Süha & RH Turizm, dünyanın önde gelen uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental’in lastiklerini kullanarak maliyetleri düşürdü, verimliliği artırdı.

Kayseri’den Türkiye’nin birçok iline yolcu taşımacılığı yapan Süha & RH Turizm, otobüslerinde kullanmaya başladığı Continental’in Conti Hybrid HS3 lastikleri ile km performansını artırırken maliyetleri de düşürdü.

Conti Hybrid HS3’ün arttırılmış sırt kauçuğunun getirdiği dar kanallar ve lastik sırtı hacmindeki artış sayesinde yüksek kilometre performansını ve azalan yakıt tüketimini sağladı.

Çift katlı sırt yapısı sayesinde bu lastikler, alt sırt hamurunun yuvarlanma direncinde sağladığı iyileştirme ile üst sırt hamurunun yüksek kilometre performansını bir araya getiriyor. Bu lastiği kullanan araçlar ayrıca, yeni kılcal kanal teknolojisi sayesinde frenleme ve viraj alma esnasında ıslak zeminde yüksek performans da elde etti.Tüm bu özellikleri sayesinde Süha & RH Turizm şoförleri, maliyetlerde tasarruf sağlarken yolcuların güvenliğini de artırdı.

Özellikle uzun mesafe yolcu taşımacılığında faaliyet gösteren firmaların zorlu bir rekabet ile karşı karşıya olduğunu belirten Continental Türkiye Kamyon Lastikleri Satış Müdürü Hartwig Kühn, “Otobüs firmaları, yolcuları güvenli bir şekilde istedikleri yere ulaştırırken aynı zamanda güvenlikten taviz vermeden maliyetleri de düşürmek istiyor. Bu nedenle bu firmalar için yakıt verimliliği ve yüksek km gibi özellikler en önemli konuların başında geliyor. Tüm bu özellikler Continental’in lastikleri tarafından sağlanabiliyor.

Continental olarak yolcu taşımacılığında kullanılan lastiklerimizi geliştirirken güvenlik özelliklerine ek olarak km performansını da dikkate alıyoruz. Conti Hybrid HS3, iyileştirilmiş yuvarlanma direnci, kilometre performansı, ıslak zeminde frenleme ve yol tutuş ile yolcu taşımacılığında yüksek güvenliğin yanı sıra maliyette de ciddi tasarrufu sağlıyor.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ