SUPER FUELMAX’İ TANITTI

SUPER FUELMAX’İ TANITTI
  • Genel
  • 8 Ekim 2016 12:48
  • A+
    A-

Goodyear, yeni prototip kamyon lastiği Super Fuelmax’ı fuarda tanıttı. Lastik, hem performans hem düşük tüketim kriterlerinde iddialı

Goodyear “Super Fuelmax” prototip kamyon lastiklerini, Hannover’de düzenlenen 2016 IAA Ticari Araç Fuarı’nda ilk kez sergiledi. Markanın yeni yüksek yakıt verimliliğine sahip, A sınıfı yuvarlanma direncine sahip kamyon lastikleri, yakıt verimliliği ile öne çıkan DAF kamyonu üzerinde sergilendi. Fuarda, Goodyear kamyon lastikleri 385/55R22.5 ebadındaki Super Fuelmax S ön aks ve 315/70R22.5 ebadındaki Super Fuelmax D çeker aks lastikleri, Goodyear Fuelmax serisinin en başarılı yuvarlanma direnci performansına sahip lastikleri olarak sergilendi.

50 kritere göre değerlendiriliyor

REKLAM ALANI

Yüksek yakıt verimliliğine sahip prototip lastikler, Goodyear’ın düşük yakıt tüketimi sayesinde filo sahipleri ve yöneticileri için hayati öneme sahip olmasının yanı sıra, 3PMSF (3-Tepeli-Dağ-Kar-Tanesi) kış lastiği işaretlemesine de sahip olması ile dikkat çekiyor. Goodyear Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Ticari Lastikler Pazarlama Direktörü Benjamin Willot, “Goodyear Super Fuelmax prototip lastikler, şirketimizin yenilikçi filo çözümleri üretme politikasının bir parçası olarak geliştirildi. Lastik Etiketi uygulaması kapsamında, yalnızca üç performans kriterini göz önünde bulunduruyor. Ancak şirketimiz, yeni bir ürünü piyasaya sürmeden önce 50’den fazla performans kriterine göre ürünü değerlendiriyor” dedi.
goodyear_super_fuelmax_iaa1
Dengeli performans

Willot, şöyle devam etti: “A sınıfı yuvarlanma direnci performansına sahip Super Fuelmax lastikleri Goodyear müşterileri için, diğer önemli kriterler açısından da dengeli bir performansa sahip ve özellikle yakıt tasarrufu sağlayan lastikler üretme çabamızın sonucu olarak geliştirildi.”
goodyear_super_fuelmax_iaa2

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ