TAİD, Sürücüleri Hijyen İçin uyarıyor

TAİD, Sürücüleri Hijyen İçin uyarıyor
  • Genel
  • 1 Nisan 2020 16:15

TAİD Başkanı İlhami Eksin, koronavirüs salgını nedeniyle hayatın durma noktasına geldiği bu günlerde yollarda çalışmak zorunda olan sürücülerin riski en aza indirmek için kabin dezenfeksiyonu uygulamalarını öneriyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Taid_logo.jpg

‘’Taşımacılığın Önemi’’

Yaşadığımız bu olağanüstü günlerde bazı sektörlerin hayati öneminin bir kez daha anlaşıldığına dikkat çeken Eksin, insanların evlerine kapandığı bu dönemde gıda, ilaç ve yardım gibi malzemelerinin bir yerden bir yere taşınması işlemlerinin aksamadan devam etmesi için pek çok fedakar insanın görevlerine devam ettiklerini belirtti.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ilhami-Eksin.jpg

“Hijyene önem verilmeli”

TAİD Başkanı İlhami Eksin yaşanan bu süreçte devletimizin her türlü tedbiri aldığını hatırlatarak “Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere bu süreçte pek göz önünde olmayan ama aslında çok önemli işler yapan gizli kahramanlar bulunmakta. Bu süreçte yollarda direksiyon sallayarak çalışmak durumunda olan sürücülerimizin yanısıra bu araçların yollarda gitmesi için her türlü desteği veren satış sonrası çalışanlarının gerek kendi gerekse yakın çevresi ve toplumun sağlığı açısından virüsün yayılmasını önlemek adına kendi tedbirlerini titizlikle uygulamalıdır.” şeklinde konuştu.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Hijyen-onerileri.jpg

‘’Sürücülere ve Satış Satış Sonrası ekiplerine tavsiyeler’’

Bu dönemde servislere gelen araçların dezenfekte edilerek işleme alınmasının önemini belirten Eksin, sürücülerin de araçlarını kullanırken kişisel hijyenin yanısıra özellikle kabinde sürekli ellerini temas ettirdikleri yerlerin temizliklerini yapmalarının öneminin altını çizmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ