Tarsus Kooperatifi’nin tercihi Renault Trucks T520 Çekici

Tarsus Kooperatifi’nin tercihi Renault Trucks T520 Çekici

Tarsus Şoförler Cemiyeti 2. Başkanı Adem Göçer ve 3. Başkanı Hidayet Şahin,  Renault Trucks T 520 yüksek kabin çekicilerin konfor ve performansını tercih etti. 

Mersin merkezli Adem Göçer ve Hidayet Şahin firmaları, Türkiye genelinde yurtiçi tenteli taşımacılık operasyonlarına devam ediyor. Daha önce Renault Trucks Premium araçları da kullanan firmalar, test sürüşlerinin ardından ilk defa T serisi çekici alımı yapıyor. Yeni Renault Trucks T520 çekiciler, firmaları adına Adem Göçer ve Hidayet Şahin’e Erman Ticari Araçlar Genel Müdürü Emrah Deniz ve Satış Müdürü Sinan Mehmet tarafından teslim edildi. 

Alım kararlarından önce Renault Trucks T520 yüksek kabin araçları inceleyen Tarsus Şoförler Cemiyeti 2.Başkanı Adem Göçer açıklamasında; “Daha önce kullandığımız Renault Trucks Premium 460 çekinin şoförlerimiz konforundan bizler de performansından ve yakıtından çok memnunduk. Aynı memnuniyeti, Tarsus’ta daha önce T serisi çekicileri alan meslektaşlarımızda da görünce aracı kullanmaya karar verdik. Özellikle yurtiçi taşımacılıktaki ağır yüklerde Renault Trucks T 520 çekicinin performansını ve yakıt tasarrufunu takdir eden meslektaşlarımız var. Araç bakım maliyetleri hakkında da detaylı bilgi aldık ve Renault Trucks satış sonrası hizmetlerinin cazip fiyat avantajlarını öğrendik” diye belirtti. 

REKLAM ALANI

Tarsus Şoförler Cemiyeti 3.Başkanı Hidayet Şahin ise alım yapmadan önce Renault Trucks T520 yüksek kabin çekiciler ile test sürüşleri gerçekleştirdiklerine değindi; “Aracı dorse ile birlikte denedik. Sürüşlerde çekicinin tüm özelliklerini, performans ve konforunu deneyimledik. İlk fırsatta da aracın alımını gerçekleştirdik” dedi. 

Tarsus Kooperatifi’ne ilk Renault Trucks T serisi teslimatları, Mayıs ayında yapılmaya başlandı. Konu ile ilgili bilgi veren Renault Trucks yetkili bayi Erman Ticari Araçlar Genel Müdürü Emrah Deniz; “Araçlarımızdan hem şoförlerin hem de araç sahiplerinin çok memnun kalacağından emindik. Yeni teslimatlarımız, bu memnuniyetin devamı niteliğinde. Tarsus Şoförler Cemiyeti Başkanlarımız Adem Göçer ve Hidayet Şahin’in alımları ile Renault Trucks, Tarsus Kooperatifindeki yerini iyice güçlendirdi. Tüm avantajlarının yanı sıra teslim ettiğimiz araçlar, park kliması ile sıcak iklime sahip bölgelerimizde büyük fark yaratacak ve şoförlerin ev konforunu aratmayacak” şeklinde açıkladı. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ