TİCARİNİN YILDIZLARI İSTANBUL’DA SAHNE ALIYOR

TİCARİNİN YILDIZLARI İSTANBUL’DA SAHNE ALIYOR

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, “İşin Yıldızları” olarak adlandırılan modelleriye bir ay boyunca Türkiye’nin 5 noktasında yollara çıkıyor. Mercedes-Benz Vito Mixto, Vito Kombi, Vito Panelvan ve Sprinter Panelvan araçlar, 12 Nisan’a jadar İstanbul’da sahne alıyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, müşterilerinin yorum ve beklentilerine göre tasarlanarak ticarette fark yaratıyor. “İşin Yıldızları” olarak adlandırılan Mercedes-Benz Vito Mixto, Vito Kombi, Vito Panelvan ve Sprinter Panelvan araçlar, ister şehiriçi trafiğinde ister şehirler arası yollarda hem sürücünün güvenliğini ve konforunu ön planlanda tutuyor hem de düşük yakıt tüketimi, düşük emisyon değerleri ve geniş iç hacmi ile müşterilerine ticarette de kolaylık sağlıyor.

12 Nisan’da sona eriyor

REKLAM ALANI

6 Mart 2017 tarihinde başlayan Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar “ İşin Yıldızları“ tanıtım turu 12 Nisan 2016 günü sona eriyor. Tur süresince Mercedes-Benz Vito Mixto, Vito Kombi, Vito Panelvan ve Sprinter Panelvan araçlar, sırasıyla Mersin, Antalya, İzmir, Ankara’da müşterilerinin beğenisine sunuldu. „İşin Yıldızları“nın son durağı olan İstanbul’da ise 27 Mart -12 Nisan tarihlerinde tanıtım amacıyla çeşitli lokasyonlarda stand kurulacak ve Mercedes-Benz Vito Mixto, Vito Kombi, Vito Panelvan ve Sprinter Panelvan araçları yakından görmek isteyenler gün boyu sürecek etkinlikte yetkililerden ayrıntılı bilgi alabilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ