TOTAL’de Ziraat Bankası iş birliğiyle Bankkart Lira kampanyası!

TOTAL’de Ziraat Bankası iş birliğiyle Bankkart Lira kampanyası!
  • Genel
  • 14 Temmuz 2021 15:22
  • A+
    A-

Türkiye’nin lider akaryakıt markalarından TOTAL İstasyonları, Ziraat Bankası ile yeni bir iş birliğine imza atıyor. Bankkart sahiplerine akaryakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere ‘’Bankkart Lira’’ avantajı sağlayan kampanya, harcarken kazandırma fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası’nın akaryakıt sektöründe gerçekleşecek ilk kampanyası, Bankkart üyesi TOTAL İstasyonlarında 14 Temmuz – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya ile müşteriler farklı günlerde ve tek seferde yapacakları dördüncü 150 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 50 TL Bankkart Lira kazanıyor.

50 TL Bankkart Lira Kampanyası’na Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahipleri hem kredi kartı hem de banka kartları ile katılabilecek. Kazanılan Bankkart Lira’lar, 15 Eylül 2021 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecek.

REKLAM ALANI

Kampanyaya katılmak isteyen Bankkart sahipleri, ilk alışverişten önce Bankkart Mobil, bankkart.com.tr üzerinden ya da TOTAL yazıp 4757’ye ücretsiz SMS göndererek katılım sağlayabilir.

Kampanya koşulları ve detaylı bilgiye www.totalistasyonlari.com.tr web sitesi, TOTAL İstasyonları mobil uygulaması, www.bankkart.com.tr ve Bankkart Mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilir. Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL İstasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ