Transbatur yola Volvo Kamyon ile devam ediyor

Transbatur yola Volvo Kamyon ile devam ediyor
  • Genel
  • 23 Aralık 2014 12:12

Batı ve Doğu Avrupa’ya gerçekleştirdiği gıda taşımacılığındaki tecrübesi ile sektörde kendisinden söz ettiren Transbatur, filosunu Volvo Kamyon ile güçlendirdi. Transbatur yeni aldığı 6 adet FH 460 Classic I-Shift XL Kabin ile filosundaki araç sayısını 35’e yükseltti.

Gıda taşımacılığının yanı sıra, ADR Kimyevi ve Tıbbi Malzeme Taşımacılık ile gerçekleştirdiği ortaklık ile de Avrupa’ya hizmet veren Transbatur Milletlerarası Nakliye, filosuna 6 yeni FH 460 Classic I-Shift XL Kabin dahil etti. Bu alımlarla birlikte filosundaki Transbatur’un tamamı Volvo Kamyon’dan oluşan filosundaki araç sayısı 35’e yükseldi.

FH 460 Classic serisi, Volvo Kamyon’un her zaman ön planda tuttuğu sağlamlık mottosunu hem yürüyen aksamda hem de kabinde sürdürüyor. Yakıtta tasarruf için doğru adres olan Volvo Kamyon FH 460 Classic serisi şoförlere daha konforlu, daha güvenli, daha sağlıklı ve daha keyifli sürüş imkânı sağlıyor.

Teslimat töreninde Transbatur adına Mehmet Dilmen, Volvo Kamyon adına ise Satış Temsilcisi Tolga Cem Aykaç ile Volvo Group Trucks Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Abdurrahman Yılmaz hazır bulundu.

VOLVO_trans batur3

Kurulduğu 2002 yılından bu yana Transbatur’un Volvo Kamyon’dan vazgeçmediğini ve bundan sonra da yola Volvo Kamyon ile devam edeeceğini belirten Mehmet Dilmen, ”Volvo Kamyon benim için ’vazgeçilmez bir marka, vazgeçilmez bir konfor ve vazgeçilmez iki yönlü hizmet’ anlamına geliyor. Bundan sonra da yola Volvo Kamyon ile devam edeceğimizi, aldığımız araçların plakalarındaki FH kodlarından da tahmin edebilirsiniz” dedi.

Törende söz alan Tolga Cem Aykaç ise,”Transbatur ile işbirliğimiz 12 yıldır sürüyor. Mehmet Bey’in bir Volvo Kamyon taraftarı olması bizi gururulandırıyor. Bu durum bize müşterilerimizin isteklerini doğru bir şekilde karşılayabildiğimizin işaretini de veriyor. Transbatur’un 10 araçlık siparişinin 6’sını kendilerine teslim ediyoruz. Transbatur’a gerçekleştirdiğimiz teslimatın yanı sıra kendileri ile servis kontratı da imzaladık. Bu konuda Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren servis ağımız ile kendilerine yardımcı olmayı sürdüreceğiz. Mehmet Bey’e Volvo Kamyon’a güvenleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

VOLVO_trans batur2

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ